Home Kategorie Poruszające Zwłoki noworodka na wysypisku śmieci. Makabryczny widok zastał jeden z pracowników.

Zwłoki noworodka na wysypisku śmieci. Makabryczny widok zastał jeden z pracowników.

Na terenie Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów znaleziono zwłoki noworodka. Ciało odkrył jeden z pracowników. Było szczelnie zapakowane.

8 maja około 13:00 na wysypisku odpadów w Czerwonym Borze w woj. podlaskim odnaleziono zwłoki chłopca. Sprawą zajęła się już policja i prokuratura. Na razie służby nie podają szczegółowych informacji. Wiadomo jednak, że najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci noworodka jest morderstwo.

W związku z tym, śledczy powstrzymują się od dzielenia się ustaleniami, aby ograniczyć dopływ informacji do potencjalnego sprawcy. Jak udało się ustalić, zwłoki odnalazł jeden z zatrudnionych na wysypisku ludzi. Niedługo powinno być znanych więcej szczegółów. Prok. Rafał Kaczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży powiedział:

To może Cię zainteresować:  Zabiła swojego synka i próbowała odebrać sobie życie. Wszystko przez potwora, który był w domu.

– „Trwają intensywne czynności procesowe zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.”

W pierwszej kolejności służby będą starać się ustalić personalia matki noworodka oraz przyczyny jego zgonu. Przeprowadzona wczoraj w Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci był uraz wielomiejscowy. Prok. Kaczyński potwierdził, że bardzo prawdopodobne jest, że dziecko zostało zabite.

– „Przyjęty obecnie kierunek śledztwa dotyczy art. 148 Kodeksu karnego, czyli zbrodni zabójstwa.”

W najbliższym czasie specjaliści z zakresu medycyny sądowej będą badać zwłoki.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz