Home Kategorie Ludzie Edyta Górniak idzie na wojnę. Odpowiedziała na ironię Łukasza Szumowskiego.

Edyta Górniak idzie na wojnę. Odpowiedziała na ironię Łukasza Szumowskiego.

Edyta Górniak nie pozwoli się obrażać. Gwiazda odpowiedziała na złośliwy komentarz Łukasza Szumowskiego. Gwiazda zaproponowała mu spotkanie, a przy okazji wbiła kilka szpilek.

Edyta Górniak od początku jest przeciwna walce z pandemią, jaką prowadzi rząd. Nie zgadza się na izolację, noszenie maseczek ochronnych i przymusowe szczepienia, które mają zminimalizować ryzyko zachorowań na COVID-19. Jej postawa nie spodobała się ministrowi zdrowia. Łukasz Szumowski publicznie zadrwił z poglądów celebrytki.

– „Ja rozumiem, że pani Edyta sprawdza na przykład, z czego są zrobione pastylki, antybiotyki, jak łyka. Szczepionka to jedna z form leku. Tak samo, jak jako ludzie nie wiemy i nie jesteśmy w stanie sprawdzić pastylki, tak nie jesteśmy w stanie sprawdzić szczepionki” – przyznał Szumowski.

Teraz przyszedł czas na rewanż. Edyta Górniak na Facebooku odpowiedziała na komentarz Szumowskiego. Gwiazda jest zaszczycona, że członek rządu zainteresował się jej działalnością i zwrócił uwagę na jej opinie. Przyrzynała też, że nie zgadza się z jego komentarzem.

To może Cię zainteresować:  Pracownik firmy kompletującej pakiety wyborcze zakażony koronawirusem. Wydano specjalne oświadczenie.

– „Jestem bardzo szczęśliwa, iż opinia moja dotycząca przymusowych szczepień Polaków zwróciła Pana uwagę. Odbieram to jako namiastkę troski o ludzi żyjących w naszym pięknym kraju. Porównanie szczepień do lotów samolotem – jakkolwiek mocno abstrakcyjne – zrzucę na kark Pana stresu z powodu publicznego wystąpienia.”

Górniak odniosła się do tematu szczepionek przeciw koronawirusowi. Zarzuciła Szumowskiemu brak spójności w wygłaszanych poglądach:

– „Chciałabym zwrócić Pana uwagę także na fakt, iż jako osoba przyjmująca stanowisko obrony zdrowia swoich rodaków, dość mało promuje Pan zdrowy tryb życia w Polsce. Jako kardiolog wie Pan z pewnością dokładnie, w jaki sposób zbudowany jest i funkcjonuje organizm ludzki. Zgodzi się Pan więc ze mną, jak sądzę, że na ten sam lek, szczepienie, każdy organizm zareaguje inaczej. Może nawet reagować w sposób dowolnie skrajny. Przyznam natomiast rację w kwestii składu leków aptecznych. Faktycznie ich chemiczną kompozycję znamy tylko z dołączonych ulotek. Możemy zaufać temu lub nie. Jednak nikt nie zmusza ludzi do zażywania leków. To dość precyzyjna różnica, która wyklucza Pana argument.”

Górniak nie mogła też pominąć tematu maseczek ochronnych, z których nie tak dawno minister kpił na antenie radia. Gwiazda zaproponowała Szumowskiemu spotkanie we dwoje, ale w towarzystwie kamer. Artystka nie chciałaby zostać wplątana w kolejny romans.

To może Cię zainteresować:  Była mistrzynią kraju w łyżwiarstwie figurowym. Rzuciła sport i została gwiazdą porno.

– „Chętnie więc spotkam się, jak Pan sugeruje, „twarzą w twarz”, aby przekonał mnie Pan do swojej wiedzy w zakresie przymusowych szczepień. Proponuję jednak nie robić tego w miejscu publicznym, gdyż ryzykowałby Pan tytułami „Nowa miłość Edyty Górniak”. Spotkajmy się w miejscu bardziej publicznym, czyli przed kamerami, na oczach całego kraju. Może jednak zmieni Pan zdanie, skoro zmienił Pan już raz choćby w temacie noszenia maseczek… Co do publicznej debaty sprawdzę swój kalendarz i prześlę Panu propozycję terminu.”

Twoja reakcja?

Super
Super
13
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz