Home Kategorie Film „Zabawa w chowanego” już w sieci. Gdzie można obejrzeć za darmo nowy film Sekielskich?

„Zabawa w chowanego” już w sieci. Gdzie można obejrzeć za darmo nowy film Sekielskich?

Gdzie obejrzeć film Sekielskich „Zabawa w chowanego”? Tomasz i marek udostępnili drugą część produkcji o pedofilii w polskim Kościele.

Poprzednia produkcja Sekielskich wstrząsnęła całą Polską. „Tylko nie mów nikomu” doczekało się ponad 23 mln wyświetleń na YouTube, a także emisji w telewizji. Przede wszystkim jednak, wywołał w kraju debatę i zwrócił uwagę na ogromny problem, który latami był tematem tabu. Czy nowy film Sekielskich powtórzy sukces poprzedniego?

„Zabawa w chowanego” była jedną z najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji. Początkowo premiera była planowana na 28 marca, ale przez epidemię koronawirusa, po konsultacji z bohaterami filmu, premiera została opóźniona.

– „Podjęliśmy tę decyzję w poczuciu odpowiedzialności za skutki i emocje, które film może wywołać. Potrzeba teraz w naszym kraju solidarności i jedności” – mówił Tomasz Sekielski.

To może Cię zainteresować:  Popularne mrożonki wycofane ze sklepów. Znaleziono w nich groźną bakterię.

Premierę filmu „Zabawa w chowanego” przesunięto na sobotę 16 maja!

To oznacza, że nowy film braci Sekielskich jest już dostępny dla szerszego grona odbiorców. Cały film, tak jak poprzedni, można obejrzeć za darmo w serwisie YouTube. Przypomnijmy: film powstał dzięki datkom od internautów. Budżet „Zabawy w chowanego” to około 120 tys. złotych.

Ci, którzy już widzieli produkcję, uważają, że jest jeszcze bardziej wstrząsająca od poprzedniej i prowokuje pytania o to, ilu pedofili uniknęło odpowiedzialności za swoje czyny dzięki parasolowi ochronnemu, roztoczonemu przez struktury kościelne.

Bracia Sekielscy pracują już nad kolejnymi filmami – o aferze SKOK-ów oraz trzecią część tryptyku poświęconego pedofilii w Kościele Katolickim, tym razem poświęconej m.in. postaci Jana Pawła II.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz