Home Kategorie Ludzie Smutne wieści dla fanów Agnieszki Chylińskiej. Potwierdza je TVN.

Smutne wieści dla fanów Agnieszki Chylińskiej. Potwierdza je TVN.

Smutne wieści dla fanów Agnieszki Chylińskiej. Potwierdza je TVN.

Smutne wieści dla fanów Chylińskiej. Mam talent znika z anteny. Jak dowiedział się Fakt, szykują się spore zmiany. Co dalej z programem i jurorami?

Epidemia koronawirusa nie oszczędziła nawet popularnych osób. Wiele z nich znalazło się w trudnym położeniu finansowym. Niebezpieczny wirus przeniknął też do telewizji, powodując poważne zmiany w wiosennych ramówkach. W efekcie, zamiast nowości, widzom pozostały powtórki. Wszystko wskazuje też na to, że i jesienna ramówka mocno się zmieni.

Zmiany proponowane przez TVN zaskoczyły wiele osób. Większość wyraziła zrozumienie dla sytuacji i faktu, że stacja musi przerwać emisję odcinków programów nagrywanych z udziałem publiczności. Fani jednak upomnieli się o nowe odcinki ulubionych seriali, a stacja w związku z tym zmieniła pewne decyzje.

TVN nie ma jednak dobrych wiadomości dla fanów programu „Mam Talent” i tych, którzy chcieli wziąć udział w castingach, mając nadzieję na występ w jesiennej edycji.

Agnieszka Chylińska to barwna postać polskiego show-biznesu i dla wielu fanów, ulubiona jurorka show „Mam Talent”. Zapewne rozczaruje ich fakt, że nie zobaczą gwiazdy w nowych, jesiennych odcinkach.

To może Cię zainteresować:  To wykonanie „Unchainde Melody” jest niesamowite. Zachwycają się nim ludzie na całym świecie.

Jak powiedziała Faktowi Joanna Górska z działu PR stacji TVN:

– „Choć castingi do jesiennej edycji planowaliśmy tradycyjnie na wiosnę i lato, musimy przystosować się do nowej sytuacji, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na planie. W nagraniach bierze udział kilkuset uczestników, niemal tyle samo osób z ekipy produkcyjnej i ogromna publiczność, bez której nie wyobrażamy sobie realizacji. Wobec stanu epidemii podjęliśmy decyzję o przełożeniu produkcji nowej edycji na późniejszy okres. Mamy nadzieję, że ekipa „Mam talent!” będzie mogła spotkać się z wielomilionową widownią TVN w przyszłym roku.”

Być może „Mam Talent” wróci na antenę w 2021 roku. W roli prowadzącego nie zobaczymy już Szymona Hołowni – kandydata w wyborach prezydenckich.

Czy skład jury pozostanie bez zmian?

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
26
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz