Home Kategorie Ludzie Polska youtuberka pokazała film, na którym rodzi siłami natury. „Rozwarła się szyjka. Jezu jak boli!”

Polska youtuberka pokazała film, na którym rodzi siłami natury. „Rozwarła się szyjka. Jezu jak boli!”

Youtuberka opublikowała film z porodu siłami natury. Jej fani od miesięcy przeżywali wraz z nią ciążę i czekali na rozwiązanie. Andziaks wielokrotnie wzbudzała kontrowersje.

Angelika Zając to znana youtuberka, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na instagramie obserwuje około pół miliona osób. Kiedy podzieliła się informacją o ciąży, gratulowały jej nawet Natalia Siwiec i Izabela Janachowska.

Na swoim kanale regularnie opowiada o swoim życiu i reklamuje najróżniejsze produkty. Ostatnio Angelika zajęła się tematyką macierzyństwa. Wraz ze swoim partnerem Luką, relacjonowali w sieci robienie testu ciążowego. Teraz Andziaks poszła jednak o krok dalej…

10 maja 2020 roku Angelika Zając oznajmiła na Instagramie, że jej córka jest już na świecie. Opublikowała również zdjęcie z porodówki i obiecała fanom, że wkrótce w sieci pojawi się… film z porodu.

Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Na kanale Andziaks na YouTubie ukazało się nagranie zarejestrowane tuż przed porodem i w jego trakcie. Zaczyna się od informacji, że przyszła mama ma już skurcze i jedzie do szpitala.

– „Termin mam za dwa dni, mam skurcze co pięć minut, więc raczej to jest to” – powiedziała.

Potem pojawiły się kolejne rewelacje:

– „Rozwarła się szyjka. Jezu, jak boli.”

Przy okazji zareklamowała również szpital, w którym rodziła…

– „Jestem bardzo zadowolona z tego apartamentu, jest tak klimatycznie, bardzo mi się tutaj podoba, czuję się jak w mieszkaniu. Teraz idę pod prysznic, mam już założony wenflon i za chwileczkę będę przechodzić na salę porodową, aaaaaaa, skurcz mnie łapie” – na takie wyznania mogą liczyć widzowie nagrania.

Angelice towarzyszył jej partner Luka, który brał czynny udział, nie tylko w porodzie, ale i relacji. W trakcie nagrania mężczyzna mówi:

– „Angelika siedzi pod prysznicem na stołku, oblewa się wodą i płacze. Rozwarcie cztery centymetry.”

Kobieta nawet podczas parcia uśmiechała się do kamery.

Fani są zachwyceni nagraniem. Twierdzą, że wszystko pokazano z wyczuciem i prześcigają się w pisaniu gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców.

To może Cię zainteresować:  Włożyła plasterki cytryny do wazonu i zalała wodą. Tylko spójrz, co znalazło się w samym środku.

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
14
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz