Home Kategorie Ludzie Agnieszce Chylińskiej urosły piersi w trakcie domowej kwarantanny. Te zdjęcia mówią same za siebie.

Agnieszce Chylińskiej urosły piersi w trakcie domowej kwarantanny. Te zdjęcia mówią same za siebie.

Czy Chylińska powiększyła piersi? Chyba nikt z polskiego show-biznesu nie przyzwyczaił nas do zaskakujących metamorfoz tak, jak ona.

Dotąd jej przemiany skupiały się głównie wokół wagi i fryzury, a zmianom modowym towarzyszyły też muzyczne. Teraz fani zauważyli jednak pewien szczegół…

W ciągu 20 lat kariery Chylińską mogliśmy oglądać w różnych wydaniach. Od mrocznej, czarnowłosej rockmanki z nadwagą, do blond chłopczycy w wychudzonej wersji. Po drodze był jeszcze rudy, szalone kolory, różne długości włosów, nowe tatuaże i diametralne zmiany w sposobie ubierania się.

Niektóre z nich sprawiły, że Agnieszka, która przechodziła też metamorfozy muzyczne, straciła dotychczasowych fanów. Jednak jej nowy styl i rola jurorki w programie „Mam talent”, przysporzyły jej wielu nowych. Pomimo zmiany wizerunku, Chylińska nadal jest charyzmatyczną i charakterną wokalistką.

Gdy była jeszcze członkinią zespołu O.N.A., jej styl był wyjątkowo niedbały. Kochała czerń, nosiła luźne i zbyt duże ubrania. Wszystko zmieniło się w 2009 roku, kiedy wydała swoją pierwszą popową płytę „Modern rocking” i zaczęła przygodę z show „Mam Talent”. Oversize’owe swetry zmieniła na kuse, opięte sukienki, a ciężkie buty na wysokie szpilki. Coraz chętniej podkreślała kobiece kształty. Z każdą edycją show, artystka prezentowała swoją kolejną odsłonę.

To może Cię zainteresować:  Kontrowersyjne zachowanie jurorki „Mam Talent”. Fani chcą, aby przeprosiła.

Agnieszka nie przestała zaskakiwać zmianami wizerunku nawet podczas kwarantanny. Niedawno ściągnęła długi dredy i ponownie postawiła na krótkie, ale również siwe włosy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Agnieszka i nasz kierownik sceny Marcin Tadeusiak w ramach cyklu Głos Garderoby

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)


Artystka nadal lubi ciuchy, które eksponują jej kobiece kształty i odsłaniają liczne tatuaże, a także biust wokalistki. Do nagrania klipu, którym włączyła się do akcji #hot16challenge2, założyła top z siateczki i biustonosz.

Kształtne, zdecydowanie większe piersi, nie umknęły uwadze fanów, którzy obsypali Chylińską komplementami.

Czyżby piosenkarka należała do tych szczęśliwych kobiet, którym nadmiar jedzenia „idzie” w biust?

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz