Home Kategorie Ludzie Księżna Kate jest znowu w ciąży? Tak wygląda na najnowszym zdjęciu.
16.90K

Księżna Kate jest znowu w ciąży? Tak wygląda na najnowszym zdjęciu.

Czwarta ciąża księżnej Kate? Tak twierdzą zagraniczne media na podstawie zdjęcia wykonanego z ukrycia. Żona Williama wybrała się na zakupy w pelerynie, która w okolicach brzucha była dość rozłożysta.

Księżna Kate i książę William nigdy nie ukrywali, że rodzina jest dla nich najważniejsza. Ich pierwszy syn George przyszedł na świat dwa lata po ślubie, a dwa lata później dołączyła do niego siostra Charlotte. W kwietniu 2018 roku Brytyjczycy hucznie świętowali narodziny trzeciego dziecka, które otrzymało imię Louis. W Polsce też zrobiło się wtedy zamieszanie, bo wyliczono, że do poczęcia dziecka mogło dość w trakcie oficjalnej wizyty książęcej pary w naszym kraju.

Entuzjazm Kate i Williama do powiększania rodziny sprawił, że śledzenie każdej wypukłości w sylwetce księżnej stało się jednym z ulubionych zajęć tabloidów. W przypadku Kate, która po trzech ciążach zachowała szczupłą sylwetkę i najchętniej nosi obcisłe sukienki, każdy dodatkowy gram jest zauważany i szeroko komentowany w mediach nie tylko brytyjskich.

Każda sytuacja, gdy księżna rezygnuje z towarzyszenia mężowi podczas oficjalnych okazji, powoduje plotki, że przyczyną może być kolejna ciąża księżnej Kate.

Jakiś czas temu córka książęcej pary, Charlotte wywołała falę spekulacji, rozpowiadając w szkole, że lada chwila w rodzinie pojawi się nowa siostrzyczka. Sprawę nagłośniła jedna z pracownic szkoły:

– „Usłyszała słowa Charlotte i nie mogła uwierzyć własnym uszom! Charlotte mówiła bardzo głośno i była absolutnie przekonana, że jej mama jest w ciąży. Powiedziała, że ​​nie może się doczekać, była bardzo podekscytowana.”

Jak się potem okazało, dziewczynka po prostu wyraziła głośno swoje marzenie o siostrzyczce, nie mające, przynajmniej na tamtą chwilę, pokrycia w rzeczywistości. Jednak ostatnio Brytyjczycy znów popadli w ekscytację, tym razem z powodu… peleryny.

To może Cię zainteresować:  Księżna Diana złamała królewski protokół. Zrobiła to dla swojego syna.

Od początku pandemii koronawirusa rodzina królewska kontaktuje się z poddanymi przy pomocy internetu. Podczas takich transmisji Kate pokazuje się wyłącznie od ramion w górę. Wszystkich jednak najbardziej interesuje to, co poniżej.

Trochę światła na tę sprawę może rzucić najnowsze zdjęcie księżnej z wyprawy na zakupy. Kate zrezygnowała tym razem z ulubionego obcisłego kroju płaszcza na rzecz obszernej peleryny. Fotoreporterów zaintrygowało to, jak materiał układa się na brzuchu księżnej. Zdjęcie ukazujące intrygujące wybrzuszenie ukazało się na okładce australijskiego magazynu New Idea. Redakcja pisma nie tylko jest głęboko przekonana, że księżna jest w czwartej ciąży, lecz nawet zapewnia, że zna płeć dziecka.

Tytuł głosi:

– „Radość Kate i Williama, Charlotte będzie miała siostrę.”

W artykule gazeta powołuje się na rzekomego znajomego pary, który twierdzi, że podczas pandemii koronawirusa książęca para intensywnie pracowała nad poczęciem czwartego potomka:

– „Kate chce czwartego dziecka, i myślę, że ta kwarantanna zwiększyła szanse na to. Zawsze uważałem, że taka izolacja doprowadzi do wyżu demograficznego, więc nie zaskoczy mnie, jeśli Cambridge’owie dołączą do klubu rodziców.”

Cóż, poczekamy, zobaczymy. Ciąża ma to do siebie, że nie da się jej bez końca ukrywać. No chyba, że jest tylko urojeniem tabloidów.

Twoja reakcja?

Super
Super
17
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz