Home Kategorie Ludzie Bolesne rozstanie w domu Marty Kaczyńskiej. Jej młodsza córka jest załamana.

Bolesne rozstanie w domu Marty Kaczyńskiej. Jej młodsza córka jest załamana.

Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Jej młodsza córka przeżywa ostatnio ciężkie chwile. Została zmuszona do pożegnania, które złamało jej serce.

Młodsza córka Marty Kaczyńskiej ma swoją pasję, którą z oddaniem realizuje. Jest to jazda konna. Są już pierwsze efekty ciężkiej pracy nastolatki. Martyna Dubieniecka zdobyła bowiem złoty medal podczas zawodów.

Dziewczyna ma 13 lat i jest drugą córką Marty Kaczyńskiej. Ma starszą o 3 lata siostrę Ewę i młodszego brata Stanisława, który przyszedł na świat w 2018 roku.

Młodsza córka Marty Kaczyńskiej debiutuje w jeździectwie. Ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy. Wytrwale trenuje i zbiera tego owoce. Do tej pory miała do dyspozycji dwa wierzchowce.

Ostatnio Martynka poinformowała o trudnym rozstaniu. Chodzi o 11-letniego konia o imieniu Drzewiec. Rodzice dziewczynki postanowili go sprzedać.

– „Aktualnie nie mogę mieć dwóch koni, a potrzebowałam lepszego” – tłumaczyła Martyna na swoim Instagramie.

Obecnie córka Marty jeździ na koniu o imieniu Kamelot.

Martyna była bardzo przywiązana do swojego wierzchowca. Trudno jej było go pożegnać.

– „Jak przyznała, trudno było jej się pożegnać z Drzewcem, szczególnie, gdy widziała filmik wchodzącego go do specjalnego koniowozu. Co się teraz stanie się z koniem? Jak poinformowała Martyna, trafi on teraz do dziewczynki w… Finlandii. Cóż, miejmy nadzieję, że tęsknota i smutek szybko miną!” – napisano w Super Expressie.

W relacji na Instagramie, na pytanie jednego z internautów o to, czy będzie starała się pozostać w kontakcie z rodziną, do której trafił Drzewiec, odpowiedziała, że być może, ale z pewnością nie poda tego do wiadomości publicznej.

Squash: gra ze szkoleniem
Squash: gra ze szkoleniem
39,99 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Godzina gry w squasha z wypożyczeniem sprzętu i szkoleniem za 39,99 zł w Powersquash (zamiast 99 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz