Home Kategorie Ludzie Justyna Żyła szuka męża. Musi on spełniać konkretne wymagania.

Justyna Żyła szuka męża. Musi on spełniać konkretne wymagania.

Zdaje się, że była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, poczuła się samotna. Justyn Żyła szuka męża. Chociaż wymagania są spore, już zgłaszają się pierwsi kandydacie.

Co ciekawe, odezwały się też kobiety, które z chęcią oddadzą swoich małżonków.

Mówi się, że rozwód jest początkiem nowego życia. Przykład Justyny Żyły to chyba najlepsze potwierdzenie tych słów.

Kiedy Piotr Żyła zaczął osiągać sportowe sukcesy, a cała Polska pokochała jego barwną osobowość i zaraźliwe poczucie humoru, relacje między parą zaczęły się pogarszać. Związek stał się bardzo burzliwy, a Piotr i Justyna schodziła się i rozchodziła. Wtedy Justyna Żyła stała jeszcze w cieniu męża. Dopiero rozwód to zmienił.

Nieoficjalnie mówiło się, że przyczyną rozpadu małżeństwa była niewierność skoczka, co zresztą sugerowała sama Justyna, chętnie piorąc małżeńskie brudy w mediach.

Prawdę znają jedynie byli małżonkowie, ale faktem jest, że rozwód przysporzył Justynie popularności i fanów, którzy współczuli zdradzonej kobiecie. Żyła stała się rozpoznawalna, zajęła się swoją karierą i zyskała sympatię widzów.

To może Cię zainteresować:  Ludzie przywiązali go do stołu, by nie mógł się ruszać. Później robili sobie z nim zdjęcia.

Dopełnieniem zmian w życiu Justyny była naga sesja w „Playboyu”. Żona Piotra Żyły pojawiła się w niej, w koronkach i kabaretkach na tle wnętrza góralskiej chaty. Sesji nadano tytuł „Góralu, czy Ci nie żą;?”.

„Playboy”, szczególnie w Beskidach, został wykupiony niemal w całości, a sesja stała się jedną z najszerzej komentowanych. Żyła natomiast stała się celebrytką, a dzięki odważnym zdjęciom, zyskała opinię „ślicznej dziewczyny z sąsiedztwa”.

Jedno jest pewne – wykorzystała swoje pięć minut najlepiej, jak mogła.

Obecnie profil Justyny na Instagramie ma ponad 75 tysięcy obserwatorów. To właśnie tam pojawiło się oryginalne nagranie, z którego opisu możemy dowiedzieć się, że Justyna szuka nowego męża.

Na nagraniu widać celebrytkę podczas koszenia trawy. W opisie Justyna poinformowała, że szuka zaradnego mężczyzny, który pomógłby się jej uporać z domowymi obowiązkami.

To może Cię zainteresować:  Kiedy rozpocznie się ich występ, patrz cały czas na pierwszego żołnierza z lewej strony.

– „Od tyłu, ale broń Boże nie wypięłam się na was. Męża szukam. Takiego, co kosić umie, odśnieżać itp. Kogo polecacie?” – napisała celebrytka.

Na reakcje nie trzeba było długo czekać. Pod postem zaroiło się od komentarzy z ofertami matrymonialnymi i… propozycjami innych pań, które chętnie oddałyby swoich małżonków.

Nawet jeśli propozycja Justyny była żartem, celebrytka miała okazję się przekonać, że w razie czego chętnych panów jej nie zabraknie.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz