Home Kategorie Ludzie Nie żyje aktor znany z filmu „Zmierzch”. W domu znaleziono też zwłoki jego partnerki.

Nie żyje aktor znany z filmu „Zmierzch”. W domu znaleziono też zwłoki jego partnerki.

Informacja o śmierci aktora wstrząsnęła fanami popularnej serii o wampirach. Ciężko pogodzić się z odejściem 30-letniego człowieka. Media donoszą, że w mieszkaniu znaleziono też zwłoki jego partnerki.

Gregory Tyree Boyce zasłynął przede wszystkim z roli Tylera Crowleya w filmie „Zmierzch” (ang. Twighlight). W ostatnim czasie mężczyzna mieszkał w Las Vegas, aby pomagać swojej matce. Aktor często podróżował stamtąd do Los Amgeles, gdzie pracował i widywał się z córką.

Jego śmierć była całkowicie niespodziewana. Zgodnie z doniesieniami amerykańskich mediów, jego zwłoki zostały odnalezione w mieszkaniu przy Casey Drive w Las Vegas 13 maja. W pomieszczeniu znaleziono też ciało jego 27-letniej partnerki, Natalie Adepoju.

Jeden z informatorów związanych ze zmarłymi miał powiedzieć:

– „Kuzyn Grega obudził się i zauważył, że jego samochód wciąż stoi przy domu. Zaniepokoił się, ponieważ Greg miał być w Los Angeles. Poszedł do nich, żeby sprawdzić, co się dzieje i ich znalazł.”

Póki co, nie wiadomo co było przyczyną śmierci pary, jednak mówi się, że morderstwo jest mało prawdopodobne. Jeden ze znajomych zmarłego aktora powiedział:

To może Cię zainteresować:  Do sieci trafiło nagranie z „sylwestrowej” bójki członków zespołu Piękni i Młodzi. Kto ma rację?

– „Greg był zdecydowanie osobą, która kochała życie, była bardzo pozytywnie nastawiona.”

Crowley odegrał niewielką, ale kluczową rolę w „Zmierzchu”. Film o wampirach z 2008 roku stał się bardzo lukratywną serią i sprawił, że odtwórcy głównych ról – Kristen Stewart i Roberta Pattinsona zostali gwiazdami wielkiego formatu.

Boyce wcielił się w filmie w rolę Tylera, atletycznego seniora w Forks High, który swoją furgonetką prawie uderza w Bellę (Stewart) na szkolnym parkingu. Tuż przed tym, jak jego pojazd miał zmiażdżyć dziewczynę, Edward (Pattison) za pomocą ręki zatrzymuje furgonetkę, pozostawiając znacznych rozmiarów wgniecenie w drzwiach pojazdu.

Oprócz roli w Zmierzchu, jedynym aktorskim występem Boyce’a była rola w krótkometrażowym filmie Apocalypse z 2018 roku.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz