Home Kategorie Niesamowite 15-tygodniowa dziewczynka już potrafi prosto stać. To najsilniejsze niemowlę świata.

15-tygodniowa dziewczynka już potrafi prosto stać. To najsilniejsze niemowlę świata.

Najsilniejsze niemowlę świata. Mała Lula od momentu narodzin wykazywała niesamowitą siłę. Teraz, w wieku 15 tygodni sama stoi na prostych nogach i wszystko wskazuje na to, że zaraz zacznie chodzić.

Lula to córka 31-letniego Tezri Finn-Johnsona i 23-letniej Emily Derrick. Dziewczynka urodziła się 15 tygodni temu w Bristolu w Wielkiej Brytanii. Rodzice szybko zauważyli, że dziecko jest niezwykle silne. W wieku zaledwie pięciu dni potrafiła unosić głowę, co oznaczało, że ma nadzwyczajnie rozwinięte mięśnie karku.

Większość niemowląt jest w stanie unieść główkę około pierwszego miesiąca życia, a najczęściej po jego ukończeniu. Jak wspomina tata Luli:

To może Cię zainteresować:  Wideo potwierdza istnienie odizolowanego plemienia Awa, które zamieszkuje lasy Amazonii.

– „Właściwie od dnia, w którym opuściliśmy szpital, potrafiła trzymać główkę inaczej niż sądziliśmy, że powinna. To nie powinno tak wyglądać jeszcze przez kilka tygodni, a ona potrafiła to zrobić od razu.”

Tata dziewczynki na podstawie obejrzanych filmów i przeczytanych książek na temat rozwoju niemowląt, stał się niemal ekspertem w tej dziedzinie. Orientuje się, że rozwój Luli przebiega o wiele szybciej niż u innych dzieci.

Jak wspomniał w rozmowie z The Sun, był zaskoczony, gdy córka w wieku zaledwie 8 tygodni samodzielnie wstała. Jak tłumaczy ojciec:

To może Cię zainteresować:  10 tajemniczych ukrytych miejsc.

– „Z tego, co przeczytałem wynika, że dziecko dopiero w wieku około dziewięciu miesięcy do roku jest w stanie utrzymać własną wagę.”

Teraz w wieku 15 tygodni Lula potrafi stać na prostych nogach, ale rodzice zawsze ją asekurują. Tata, który jako nastolatek podnosił ciężary i chciał zostać strongmanem, przeczuwa, że jego córka ma ogromny talent. Aby motywować ją do dalszego rozwoju, pokazuje jej w telewizji zawody sportowe.

Natomiast mama, która z niepokojem wyczekuje chwili, gdy dziewczynka zacznie samodzielnie chodzić, wolałaby, żeby rozwijała się w wolniejszym tempie, tak, jak inne dzieci.

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz