Home Kategorie Ludzie Blanka Lipińska zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki. To wyjątkowo zaskakująca dieta.

Blanka Lipińska zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki. To wyjątkowo zaskakująca dieta.

Dieta Blanki Lipińskiej z pewnością jest bardzo efektywna. Widać to po zdjęciach, które pisarka umieszcza w social mediach. Ostatnio zdradziła przepis na szczupły wygląd.

Jeszcze nie tak dawno nikt jej nie znał. Dzisiaj jest autorką najpopularniejszych książek erotycznych w kraju, a także influencerką i celebrytką. Ma na koncie trzy powieści erotyczne: „365 dni” (2018), „Ten dzień” (2018) i „Kolejne 365 dni” (2019).

Pisarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Można tam zobaczyć nie tylko zdjęcia z wystawnych przyjęć, ale też takie, na których widać sporo ciała. Nic dziwnego, w końcu figura Lipińskiej jest zachwycająca i ona dobrze o tym wie.

Fani nie mogą wyjść z podziwu, jaką metamorfozę Blanka Lipińska przeszła w ciągu ostatnich lat. Po zamieszczanych w sieci zdjęciach doskonale widać, że celebrytka ma nie tylko szczupłe, ale też wysportowane ciało.

W jednym z postów napisała:

„Pytacie mnie o dietę. Jak to możliwe, że schudłam ponad 30 kg. Cóż….
Sekret jest prosty – przestańcie żreć ! (Powiedziała Lipińska soląc frytkę)
Sprawdźcie jak duży macie dzienny wydatek kaloryczny, a później zwyczajnie dostarczajcie ich mniej niż spalacie. To się nazywa redukcja 😉 Proponuje jednak udać się do dietetyka-ja jestem na diecie od dziesięciu lat i uczyłam się wszystkiego sama (metodą prób i błędów). Będzie szybciej i zdrowiej, jak skorzystacie z rad specjalisty.
Tylko nie spodziewajcie się cudów po 3 tyg. Dieta to styl życia, utyć jest łatwo (mnie załatwiły hormony) schudnąć tez nie jest trudno (zjechałam 30 kg w 4 miesiące) utrzymać wagę – to dopiero wyzwanie
…i to wyzwanie trwa już prawie 10 lat !”

Zapytana przez fankę o to, jaką dietę stosuje, odpowiedziała krótko:

„Dieta to styl życia, a nie cud, który trwa dwa miesiące i wystarcza do końca twoich dni.”

Lipińska swój wygląd zawdzięcza treningom, chirurgowi plastycznemu, i jak niedawno przyznała, „bardzo skrajnej diecie”. Na swoim Story napisała:

– „Kochani, Moja dieta jest bardzo skrajna. Ja bardzo dobrze znam swój organizm. Przede wszystkim jem kiedy jestem głodna. Ale nigdy się nie najadam. U mnie nie ma czegoś takiego jak obiad, ja śniadanie jem około 14-15 (bo wcześniej nie jestem głodna). Mam super metabolizm, nie muszę jeść co 3h.”

Niewątpliwie pisarka zachwyca swoich obserwatorów zdjęciami ukazującymi jej figurę. Jednak sama nie chce być uważana za autorytet w kwestii zdrowego stylu życia. Jak odpowiedziała jednej z fanek:

– „Polecam wizytę u specjalisty, ja żadnego nie polecę, bo wszystkiego nauczyłam się sama.”

Co uważacie o ekstremalnej diecie Blanki Lipińskiej?

Zestawy żeli i prezerwatyw Durex
Zestawy żeli i prezerwatyw Durex
39,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Durex: zestaw żeli (od 44,99 zł) lub prezerwatyw (39,99 zł) i więcej na Elavia.eu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz