Home Kategorie Ludzie Małżeństwo z zespołem Downa 25 lat po ślubie. Zmienili się nie do poznania.

Małżeństwo z zespołem Downa 25 lat po ślubie. Zmienili się nie do poznania.

Małżeństwo z zespołem Downa obchodziło 25-lecie pożycia. Mimo sporej różnicy wieku i tego, że nikt nie dawał im szansy, pobrali się.

Już sam związek chorych osób może być kontrowersyjny, ale oni udowodnili, że miłość może wszystko zwyciężyć.

Maryanne (49 l.) i Tommy (62 l.), jako pierwsza para z zespołem Downa w Wielkiej Brytanii, pobrali się w 1995 roku. Różnica wieku im nie przeszkadzała i jak mówią zakochali się w sobie bez pamięci.

Tommy czekał 18 miesięcy, aby się oświadczyć. To wzbudziło liczne kontrowersje i twierdzono, że taki związek nie przetrwa. Mimo wszystko para jest ze sobą już 25 lat!

To może Cię zainteresować:  Gdy mama zobaczyła, co kasjerka robi z jej chorym na zespół Downa synkiem, musiała zrobić te zdjęcia!

Maryanne powiedziała podczas wywiadu telewizyjnego:

– „Mój ślub był najlepszym dniem w moim życiu. Byłam w szoku, kiedy Tommy się oświadczył, ale nie musiałam dwa razy zastanawiać się, czy powiedzieć tak. Tommy i ja nigdy się nie kłócimy. Bardzo kocham mojego męża. On jest moim najlepszym przyjacielem.”

Para odświeżył śluby, które złożyła w 20 rocznicę zawarcia małżeństwa w 2014 roku przed 150 osobami. Każdego roku chętnie obchodzą rocznicę i chwalą się światu swoją miłością.

To może Cię zainteresować:  Marcin Miller z zespołu Boys bawi się na weselu syna. W pewnym momencie złapał za mikrofon i zaśpiewał.

Ich związek wzbudzał wiele kontrowersji, ale pomimo tego wciąż są razem i do tego są bardzo szczęśliwi. Ich historia przetarła szlak dla wielu związków, które były uważane za skazane na porażkę przez swoje problemy zdrowotne bądź wady genetyczne.

Miłość pary do muzyki jest również widoczna, ponieważ mieszkanie jest wypełnione pamiątkami Elvisa. Jest nawet tapeta z twarzą króla i zegarem z kukułką, który odtwarza jego piosenki!

Sam Tommy uwielbia śpiewać swojej ukochanej piosenki. Ostatnio świętowali swoje 30-ste walentynki!

Twoja reakcja?

Super
Super
113
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz