Home Kategorie Poruszające 37-letni mężczyzna zadźgał nożem swoją żonę. Wszystko na oczach trójki dzieci.

37-letni mężczyzna zadźgał nożem swoją żonę. Wszystko na oczach trójki dzieci.

Zabójstwo Polki w Belgii. Do okrutnej zbrodni doszło w polskiej rodzinie mieszkającej w Uccle. Mężczyzna zadał żonie śmiertelny cios nożem, po czym wezwał policję i pogotowie.

Jak poinformowała gazeta Het Laatste Nieuws do okrutnego morderstwa doszło 11 maja rano w bloku mieszkalnym przy ul. Steenvelt w Uccle. Gdy o 10:30 na miejsce tragedii przybyło pogotowie, było już za późno.

W trakcie śledztwa policja ustaliła, że 37-letni Polak zaatakował żonę nożem na oczach trojga dzieci. Zadał kobiecie kilka ciosów, z których przynajmniej jeden był śmiertelny.

To może Cię zainteresować:  Nie żyje aktor znany z filmu „Zmierzch”. W domu znaleziono też zwłoki jego partnerki.

Mężczyzna sam zawiadomił o wszystkim policję i przyznał się do zabójstwa. Później wezwał pogotowie. Niestety, gdy karetka przybyła na miejsce, ratownikom pozostało tylko potwierdzić śmierć kobiety. 37-latek został aresztowany.

Sąsiedzi polskiej rodziny są w szoku po tym, co się stało. W rozmowach z dziennikarzami Het Laatste Nieuws zapewniali, że rodzina wydawała się bardzo zżyta i sympatyczna. Wspominali, że kiedy 37-latek wrócił do Belgii zaraz przed zamknięciem granic, dzieci z radością witały go z balkonu. Szczególnie miłe wrażenie sprawiała ich mama.

To może Cię zainteresować:  Ojciec Marcela przeczuwał, że niedługo umrze? Przed tragedią w Ząbkowicach prowadził taką rozmowę.

Jak ujawnił jeden z sąsiadów:

– „Była uroczą, spokojną i piękną damą.”

Niestety okazało się, że pozory rodzinnego szczęścia skrywały tragedię. Podobno 37-letni ojciec rodziny cierpiał na głęboką depresję. Ta informacja nie została jednak potwierdzona przez prokuraturę.

Po tragicznej śmieci matki i aresztowaniu ojca, dwaj synowie i córka zostali przekazani pod opiekę dziadków.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz