Home Kategorie Poruszające Chciał przytulić swoją mamę. Dzięki temu wynalazkowi mógł zrobić to bezpiecznie.

Chciał przytulić swoją mamę. Dzięki temu wynalazkowi mógł zrobić to bezpiecznie.

Przytulanie w trakcie pandemii to coś, o czym marzy wiele osób. Pewna brytyjska rodzina wpadła na pomysł, jak to zrobić. Łzy same napływają do oczu.

Odkąd wybuchła pandemia koronawirusa, zaleca się unikanie kontaktów z bliskimi, a szczególnie z osobami starszymi. COVID-19 jest bowiem dla nich bardzo groźna. Patogen jest uparty i potrafi pozostać aktywny nawet przez kilka godzin na różnych powierzchniach. Stąd też na całym świecie zalecana jest kwarantanna i pozostawanie w miejscu zamieszkania. Nawet osoby, które czują się dobrze, mogą być potencjalnymi nosicielami.

Zaleca się, aby korzystać dobrodziejstw technologii w kontaktach międzyludzkich. Dzisiejsze media społecznościowe i aplikacje umożliwiają prowadzenie wideo-rozmów bez problemów. Jednak czy zwykły obraz można zastąpić bliskością drugiej osoby? Jak widać nie, bo ludzie wymyślają najróżniejsze rozwiązania, aby przytulić ukochanych.

Brytyjka Miriam Cauvin wpadła na genialny pomysł, aby móc dotknąć członków swojej rodziny. Przy pomocy folii i długich rękawic medycznych stworzyła „ściankę do przytulania”. Niezwykła konstrukcja zawieszona jest na sznurku od prania i umożliwia wyściskanie ukochanej osoby. Pierwsze wykorzystanie tego patentu zostało nagrane. Ciężko powstrzymać łzy wzruszenia.

W. Kruk: karta podarunkowa
W. Kruk: karta podarunkowa
90,00 zł
100,00 zł
19 dni
do końca oferty!
90 zł za Kartę Podarunkową wartą 100 zł i więcej do wykorzystania w salonach stacjonarnych, sklepie internetowym W. Kruk

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz