Home Kategorie Poruszające Chciał przytulić swoją mamę. Dzięki temu wynalazkowi mógł zrobić to bezpiecznie.

Chciał przytulić swoją mamę. Dzięki temu wynalazkowi mógł zrobić to bezpiecznie.

Przytulanie w trakcie pandemii to coś, o czym marzy wiele osób. Pewna brytyjska rodzina wpadła na pomysł, jak to zrobić. Łzy same napływają do oczu.

Odkąd wybuchła pandemia koronawirusa, zaleca się unikanie kontaktów z bliskimi, a szczególnie z osobami starszymi. COVID-19 jest bowiem dla nich bardzo groźna. Patogen jest uparty i potrafi pozostać aktywny nawet przez kilka godzin na różnych powierzchniach. Stąd też na całym świecie zalecana jest kwarantanna i pozostawanie w miejscu zamieszkania. Nawet osoby, które czują się dobrze, mogą być potencjalnymi nosicielami.

Zaleca się, aby korzystać dobrodziejstw technologii w kontaktach międzyludzkich. Dzisiejsze media społecznościowe i aplikacje umożliwiają prowadzenie wideo-rozmów bez problemów. Jednak czy zwykły obraz można zastąpić bliskością drugiej osoby? Jak widać nie, bo ludzie wymyślają najróżniejsze rozwiązania, aby przytulić ukochanych.

To może Cię zainteresować:  Poruszający apel żony chorego na COVID-19. „Dlaczego to nie dociera do ludzi?!”

Brytyjka Miriam Cauvin wpadła na genialny pomysł, aby móc dotknąć członków swojej rodziny. Przy pomocy folii i długich rękawic medycznych stworzyła „ściankę do przytulania”. Niezwykła konstrukcja zawieszona jest na sznurku od prania i umożliwia wyściskanie ukochanej osoby. Pierwsze wykorzystanie tego patentu zostało nagrane. Ciężko powstrzymać łzy wzruszenia.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz