Home Kategorie Poruszające Pogrzeb zamordowanej 16-letniej Kornelii. Doszło do niemiłego incydentu z policją.

Pogrzeb zamordowanej 16-letniej Kornelii. Doszło do niemiłego incydentu z policją.

Kilka dni temu miał miejsce pogrzeb Kornelii z Piaseczna. Niestety nawet na ceremonii pogrzebowej nie zabrakło nieprzyjemnych sytuacji.

Kilka dni temu w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie miało miejsce ostatnie pożegnanie nastolatki. Na mszę żałobną przybyli nie tylko krewni Kornelii, ale też jej przyjaciele i okoliczni mieszkańcy.

Część żałobników uczestniczących w ceremonii przeszła pod urząd miejski w Piasecznie, aby tam zapalić symboliczne znicze i wyrazić swój protest wobec nieudolnego śledztwa policji. Protestujący chcieli przypomnieć o tym, że przez długi czas policja była bierna i nie wykazywała chęci ustalenia, gdzie jest Kornelia. Dopiero dzięki przypadkowemu spacerowiczowi doszło do odkrycia zwłok dziewczyny. Również matka zamordowanej narzekała na opieszałość śledczych i zwracała uwagę na to, że poszukiwania były prowadzone w sposób niedbały.

Zgromadzenie zostało uznane przez służby porządkowe za nielegalne. W centrum Piaseczna pojawiła się znaczna ilość sił porządkowych. Policja apelowała do żałobników przez megafon o rozejście się. Co więcej, część osób zostało wylegitymowanych i spisanych.

Przypomnijmy, że 16-letnia Kornelia została zamordowana przez swoją rówieśniczkę i 25-letniego chłopaka 11 lutego 2020 r. Jej ciało odnaleziono dopiero 26 kwietnia za sprawą przypadkowego przechodnia, który zauważył wystający z rowu kawałek materiału. Martynie Sz. oraz Patrykowi B. postawiono zarzut zabójstwa. Oboje przyznali się do winy. Jak do tej pory ustalili śledczy, w dniu zabójstwa Kornelia wyszła z domu wraz z koleżanką Martyną Sz. Ta zaprowadziła ją na jeden z parkingów w Konstancinie. Na miejscu na dziewczyny czekał 25-letni Patryk B. Mężczyzna oddał z wiatrówki kilka strzałów w kierunku Kornelii. Dziewczyna została trafiona w głowę i upadła na ziemię. Potem para przydusiła ofiarę, a zwłoki zakopała w lesie w przygotowanym do tego celu rowie.

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
69,99 zł
120,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub masaż relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz