Home Kategorie Poruszające Matka chciała spalić go żywcem. 13-miesięczny chłopiec cudem przeżył.

Matka chciała spalić go żywcem. 13-miesięczny chłopiec cudem przeżył.

Matka chciała spalić go żywcem. 13-miesięczny chłopiec cudem przeżył.

To jedna z tych historii, które nie mieszczą się w głowie. Kobieta chciała spalić żywcem dziecko. Celowo podpaliła samochód, w którym był jej synek.

Do koszmarnego wydarzenia doszło w Południowej Karolinie. Według ustaleń policji, 23-letnia Caylin Watson zostawiła swojego syna, Kairona w samochodzie, a następnie umyślnie wywołała pożar. Jej celem było zabicie dziecka. 13-miesięczny chłopiec jednak przeżył, bo szczęśliwie wyciągnięto go na czas z płonącego pojazdu.

Niestety maluch doznał rozległych poparzeń i przebywa obecnie w szpitalu the Augusta Burn Center w Georgii, który specjalizuje się w leczeniu poparzeń. Około 20% powierzchni ciała dziecka uległo poparzeniu.

To może Cię zainteresować:  2,5-latka z Wrocławia prosiła sąsiadów o jedzenie. Choć jej matka była w domu...

Internauci uruchomili w sieci zbiórkę, która ma pokryć leczenie dziecka. Do tej pory zebrano ponad 15 tys. dolarów. Ojciec chłopca, Steven Bramsen, napisał na stronie zbiórki, że dziecko ma oparzone twarz, ręce i stopy. Niezbędne są przeszczepy skóry. Rodzina nie ma ubezpieczenia, dlatego muszą zapłacić za leczenie z własnej kieszeni.

To może Cię zainteresować:  Ciało dziecka odnalezione w studni. Sekcja zwłok wyjaśni okoliczności śmierci.

W wyniku podpalenia drobnych obrażeń doznała też matka dziecka. Po opatrzeniu ran trafiła do aresztu. Na razie śledczy nie zdradzają motywu jej działania, ale nie ukrywają, że kobieta celowo podpaliła auto.

Jej znajomi nie mogą uwierzyć, że dopuściła się czegoś takiego. Watson usłyszała już zarzut próby zabójstwa i podpalenia. Jej rodzina nie komentuje sprawy.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
24

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz