Home Kategorie Ludzie Nie żyje znany sportowiec. Zginął tragicznie na oczach swojego dziecka.

Nie żyje znany sportowiec. Zginął tragicznie na oczach swojego dziecka.

Shad Gaspard nie żyje. To miał być zwykły, przyjemny dzień, spędzony wraz z 10-letnim synem. Niestety zakończył się tragicznie.

Shad Gaspard to przede wszystkim sportowiec i profesjonalny wrestler, który przez lata występował w organizacji WWE. Był członkiem drużyny Cryme Tyme.

Od 10 lat próbował swoich sił w aktorstwie. Na początku Gaspard występował głównie jako kaskader. Później zaczął otrzymywać nieco poważniejsze role. Grał m.in. „The Last Sharknado: It’s About Time”, „Czarna Pantera” czy „Officer Downe”.

Gaspard mieszkał razem z żoną i synem w Los Angeles. W niedzielę wybrał się wraz z 10-latkiem na plażę Venice Beach, aby popływać w Oceanie. To miało być miłe, spokojne popołudnie. Niestety okazało się koszmarem dla całej rodziny.

Nagle, gdy obaj byli w wodzie, porwał ich silny prąd. Na pomoc natychmiast ruszyli koledzy Gasparda oraz ratownicy morscy. Synka sportowca udało się uratować. Gaspard nie miał tyle szczęścia. Wrestler ostatni raz był widziany 50 metrów od brzegu. Od niedzieli trwały poszukiwania.

To może Cię zainteresować:  Funkcjonariusze znaleźli 123 zaginione dzieci. Trzy mają oznaki wykorzystywania.

Akcja poszukiwawcza niestety zakończyła się tragicznie. W nocy z wtorku na środę policja dostała zgłoszenie od jednego z mieszkańców Los Angeles, który na brzegu oceanu, na plaży Venice Beach, odnalazł ciało.

Policjanci ustalili, że to właśnie zaginiony Shad Gaspard.

– „Chciałabym wyrazić wdzięczność dla ratowników, którzy uratowali Aryeha” – napisała w mediach społecznościowych żona Gasparda. Tuż po tym dotarły do niej tragiczne wieści o „ciele wyrzuconym na brzeg”.

Byłego zapaśnika pożegnał m.in. Dwayne „The Rock” Johnson. Na Twitterze napisał:

– „Wyrazy głębokiego wsparcia dla żony, syna i rodziny Shada Gasparda w tych trudnych chwilach. To naprawdę ciężkie. Był świetnym facetem.”

Shad Gaspard miał 39 lat.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz