Home Kategorie Ludzie Rozenek i Majdan skrzywdzeni fałszywymi oskarżeniami na finiszu ciąży. Pokazali piękną sesję pełną miłości.

Rozenek i Majdan skrzywdzeni fałszywymi oskarżeniami na finiszu ciąży. Pokazali piękną sesję pełną miłości.

Radosław Majdan w krótkich słowach zamyka sprawę afery wokół filmu Latkowskiego. Dziękuje wszystkim za wsparcie i ogłasza, na czym zamierza się teraz skupić.

Ostatnie dni z pewnością nie należały do najmilszych w życiu Radosława Majdana, którego nazwisko zostało wplątane w bardzo nieprzyjemne historie za sprawą głośnego filmu Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”. Były piłkarz szybko zareagował i odciął się od całego skandalu. Mimo to niesmak pozostał.

„Nic się nie stało” to film, który w środowy wieczór wyemitowano na antenie TVP. Przybliżał szeroko komentowaną sprawę sopockich klubów, w których miało dochodzić do gwałtów na nieletnich. Wśród gwiazd, które zostały przywołane w trakcie debaty po emisji filmu, był też Radosław Majdan. Zarówno on, jak i inne osoby natychmiast odniosły się do sprawy w mediach społecznościowych, publikując oświadczenia, w których podkreśliły z całą stanowczością, że nie mają nic wspólnego z całą sprawą, a ich dobre imię jest szargane bez powodu.

To może Cię zainteresować:  Dziewczynka napisała „pomóż mi” na karteczce – stewardessa zareagowała natychmiast.

Radosław Majdan wydał oświadczenie, które pojawiło się zarówno na jego Instagramie, jak i na profilu Małgorzaty Rozenek. Opublikował także treść wiadomości, którą przesłał Sylwestrowi Latkowskiemu. Napisał w niej, że daje reżyserowi szansę na odwołanie słów, tłumacząc, że z tymi ludźmi ani miejscem nie miał nic wspólnego. Zapowiedział, że w innym przypadku skieruje sprawę do sądu. Reżyser do tej pory nie skomentował zaistniałej sytuacji.

W związku z powyższym Majdan wydał kolejne krótkie oświadczenie na Instagramie, w którym oznajmił, że sprawą zajmą się prawnicy, a on skupi się na najważniejszych dla niego rzeczach, czyli rodzinie i zbliżającym się rozwiązaniu. Podziękował także tym, którzy murem stanęli za nim i ani chwilę w niego nie zwątpili, przesyłając dobre słowa.

To może Cię zainteresować:  Wulgarny komentarz syna Zenka Martyniuka po opuszczeniu aresztu. To reakcja na odzyskanie wolności?

– „Spokój jest teraz dla nas najważniejszy. Dziękujemy Wam za słowa wsparcia. Resztą zajmują się prawnicy. My skupiamy na najistotniejszej dla nas sprawie – Rodzinie. Miłego dnia” – napisał.

Decyzja Majdana spotkała się z całkowitym zrozumieniem internautów. Nie mają wątpliwości, że jego posunięcie jest jedynym słusznym w całej tej sytuacji.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz