Home Kategorie Poruszające Bezwzględna pedofilka wykorzystała 64 malutkich dzieci. Gdy okazała wyrzuty sumienia, wyszła na wolność.

Bezwzględna pedofilka wykorzystała 64 malutkich dzieci. Gdy okazała wyrzuty sumienia, wyszła na wolność.

Najbardziej znana brytyjska pedofilka to Vanessa George. Ogrom jej zbrodni jest przerażający. W sumie kobieta skrzywdziła ponad 64 dzieci. Nie miała litości. Jej najmłodsze ofiary miały zaledwie rok.

Przez pewien czas siedziała w więzieniu. Jednak teraz cieszy się wolnością, podczas gdy jej ofiary muszą radzić sobie z traumą do końca swojego życia. Podobno w zakładzie karnym zachowywała się wzorowo.

Vanessa George przez śledczych, ofiary i ich rodziny została okrzyknięta „najgorszą pedofilką w historii”. 39-letnia wówczas opiekunka pracowała w żłobku Little Ted’s w Plymouth w Wielkiej Brytanii. Kobieta najpierw robiła obsceniczne zdjęcia dzieciom, a później dzieliła się nimi w sieci z innymi pedofilami, m.in. z Colinem Blanchardem i Angelą Allen. Ona sama dostała od nich również materiały podobnej treści.

Koszmar maluchów trwał koło 8 miesięcy. Przez ten czas zwyrodnialcy wymienili się około 10 tysiącami wiadomości. Według prokuratora cała trójka rywalizowała ze sobą w tym, czyje zdjęcia będą bardziej wyuzdane.

To może Cię zainteresować:  Edukacja podczas epidemii. MEN planuje wprowadzić nowe obostrzenia w szkołach

Ostatecznie jednak sprawa wyszła na jaw. Była jeszcze bardziej szokująca ze względu na to, że przestępstwa dopuściły się dwie kobiety, a pedofilia często łączona jest wyłącznie z mężczyznami. Dodatkowo George była wtedy matką dwóch niepełnoletnich córek.

Vanessa George w 2009 roku przyznała się do 13 zarzutów o napaść na tle seksualnym. Kobieta nie wyjawiła jednak żadnego z nazwisk dzieci, które skrzywdziła. Wyszła na wolność po 10 latach za dobre sprawowanie.

W lipcu ubiegłego roku, mimo oburzenia rodziców oraz adwokatów ofiar, komisja ds. zwolnień warunkowych zezwoliła na jej wypuszczenie z zakładu karnego. Stało się to również dlatego, że kobieta podobno „okazała wyrzuty sumienia”. Według opinii publicznej pedofilka powinna spędzić resztę życia w więzieniu za to, co zrobiła. Tymczasem ona w najlepsze rozkoszuje się promieniami słońca.

To może Cię zainteresować:  Psy nigdy nie umierają. One śpią w Twoim sercu... Każdy, kto kocha zwierzęta, powinien to przeczytać!

Jakiś czas po tym, jak wyszła na wolność, zauważyli ją reporterzy. Zrobili jej nawet kilka zdjęć. Widać na nich, jak opalona była pracownica przedszkola Little Ted’s w Plymouth świetnie się bawi. Śmieje się i w najlepsze cieszy wolnością.

Pod koniec 2019 roku wiadomo było, że przebywa w schronisku w Birmingham. Tam pod opieką kuratora miała przygotowywać się do rozpoczęcia nowego etapu w życiu.

Brytyjczycy są tym oburzeni. Nie dość, że roczny koszt utrzymania takiej osoby to 50 tys. funtów, to „The Sunday People” poinformowało, że wspomniane schronisko znajduje się niespełna 547 metry od przedszkola i zaledwie pół mili od klubiku dziecięcego. Przypuszcza się, że ofiarą pedofilki padło aż 64 maluchów.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
48

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz