Home Kategorie Ludzie Ostatnie zdjęcia Małgorzaty Rozenek przed porodem. Przepiękna mini podkreśla brzuch i eksponuje zgrabne nogi.
11.11K

Ostatnie zdjęcia Małgorzaty Rozenek przed porodem. Przepiękna mini podkreśla brzuch i eksponuje zgrabne nogi.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali sfotografowani przez paparazzi w trakcie ostatniej przed porodem wyprawy do lekarza. Jak wygląda przyszła mama?

Od kilku miesięcy towarzyszymy Małgorzacie Rozenek i Radosławowi Majdanowi w kolejnych etapach ciąży. Odkąd ogłosili radosne wieści, że ich rodzina się powiększy, ich social media pełne są informacji na ten temat. My możemy oglądać powiększający się brzuszek przyszłej mamy i czytamy wzruszające wyznania przyszłego taty. Niedawno na prośbę fanów Małgosia pokazała gotowy pokój syna. Wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Teraz pozostało czekać na rozwiązanie.

Czas oczekiwania powoli się kończy, ciąża jest już na ostatniej prostej. Przyszli rodzice wybrali się na ostatnią wizytę kontrolną do lekarza, co uwiecznili na zdjęciach fotoreporterzy.

To może Cię zainteresować:  Izabela Janachowska urodziła! Podzieliła się zdjęciem swojego synka.

Pod klinikę podjechali swoim luksusowym samochodem. Oboje ubrani w maski ochronne, wyglądali na spokojnych i zrelaksowanych, mimo nieprzyjemnej sytuacji, w którą wmieszany niedawno został Radek Majdan.

Małgosia z ogromnym brzuszkiem postawiła na krótką niebieską mini w kwiatki. Odsłoniła nie tylko zgrabne nogi, ale i ramiona. Na stopach miała wygodne, białe sneakersy. Radosław ubrany był w dżinsy i biały t-shirt i również prezentował się świetnie.

Małgosia niedawno zdradziła, że przytyła w czasie ciąży ponad 20 kilogramów, jednak na zdjęciach sprzed kliniki w ogóle tego nie widać.

Twoja reakcja?

Super
Super
19
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz