Home Kategorie Niesamowite Prześwitujące koronkowe szorty dla mężczyzn robią ogromne wrażenie. To ostatni krzyk mody.

Prześwitujące koronkowe szorty dla mężczyzn robią ogromne wrażenie. To ostatni krzyk mody.

Koronkowe szorty dla mężczyzn… W kwestii tego czy panom przystoją koronki, zdania są podzielone. Nie chodzi tu tylko o fakturę materiału, ale też o kolor. W tej kolekcji przeważają pastele.

Nie brak opinii, że ten rok nie jest łaskawy dla mody. Przez pandemię koronawirusa niemal wszystkie firmy odzieżowe odnoszą straty. Problemy wynikają nie tylko z zamknięcia sklepów stacjonarnych, a również z faktu, że w obliczu zagrożenia epidemiologicznego i nadchodzącego kryzysu finansowego ludzie mają ważniejsze sprawy niż kupowanie ubrań.

Marki liczą na to, że trochę odkują się na wyprzedażach, ale tak do końca nie można być tego pewnym…

To może Cię zainteresować:  Według tej przepowiedni Franciszek jest ostatnim papieżem. Później ma nastąpić koniec świata.

Tymczasem firma z Los Angeles uznała, że przyda się nieco optymizmu w tych czasach i podbiła rynek nietypową kolekcją. Hitem tegorocznego lata mają być koronkowe szorty dla mężczyzn.

Już sama tkanina jest dla większości facetów nie do przyjęcia i może stwarzać niepotrzebne problemy w przypadku zbyt skąpej lub źle dopasowanej bielizny, a do tego jeszcze te kolory.

Firma Hologram City chce poubierać mężczyzn w pastele. Jeśli ktoś preferuje komplety, to nie będzie miał problemu z dobraniem koszuli z tej samej tkaniny w identycznym kolorze.

Jak myślicie, czy to się przyjmie?

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz