Home Kategorie Ludzie Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest w ciąży. „Na dniach maleństwo przyjdzie na świat”.

Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest w ciąży. „Na dniach maleństwo przyjdzie na świat”.

Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” spodziewają się dziecka. Byli parą, która w czwartym sezonie popularnego show wywołała sporo kontrowersji. Szczególnie obrywało się Oliwii.

Jej świeżo poślubiony mąż tak dzielnie stawał w jej obronie, że zdawało się jasne, iż czeka ich szczęśliwa przyszłość. I rzeczywiście, są na dobrej do tego drodze. Jak ujawnili, lada dzień powitają na świecie dziecko.

Czwarty sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zakończył się sukcesem, bo wszystkie pary, oprócz jednej, postanowiły kontynuować wspólne życie, a nawet zapewniały w finałowym odcinku, że odnalazły szczęście u boku partnerów wybranych dal nich przez ekspertów.

Po drodze nie obyło się, jak zwykle, bez problemów. Pod adresem jednej z uczestniczek, posypały się oskarżenia, że Oliwia brała udział w pierwszym sezonie programu oraz podejrzenia, że w ogóle może być podstawioną statystką. Na szczęście Oliwia zawsze mogła liczyć na wsparcie swojego świeżo poślubionego męża, Łukasza. To, jak odważnie stawał w jej obronie, świadczy o głębokim zaangażowaniu uczuciowym i jak najlepiej wróży nowożeńcom.

I rzeczywiście, jak przyznają sami małżonkowie, postanowili wykorzystać szansę na szczęście, jaką dał im program. Właśnie spodziewają się dziecka!

Jak donosi Party, Oliwia jest już w dziewiątym miesiącu ciąży. Tę radosną informację potwierdził dumny przyszły tata:

– „Nadal jesteśmy małżeństwem. Z każdym dniem coraz bardziej zgranym małżeństwem. Oliwia jest w 9. miesiącu ciąży. Na dniach maleństwo przyjdzie na świat. Kilka dni temu minął termin porodu.”

Jak powiedział Łukasz, ciąża była planowana i wyczekana. Po prostu oboje uznali, że już przyszedł na to czas. Małżonkowie nie mieli możliwości poznać płci dziecka podczas badania USH, więc szykują się na niespodziankę.

To może Cię zainteresować:  Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” oskarża psychologa o zmuszanie do czynności seksualnych.

– „Co do płci, to jeszcze nie wiemy. Nie mamy 100% potwierdzenia od żadnego lekarza. Może być wielkie zaskoczenie. Jeśli będzie to dziewczynka, to otrzyma imię Liliana. Co do chłopca… mamy problem. Zbyt dużo było tych propozycji. Myślę, że jak zobaczymy na żywo dziecko, to w tym momencie podejmiemy decyzję.”

Twoja reakcja?

Super
Super
41
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
12
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz