Home Kategorie Ludzie Książę Harry trafił do szpitala psychiatrycznego? Powód może być dla wielu szokujący.
40.44K

Książę Harry trafił do szpitala psychiatrycznego? Powód może być dla wielu szokujący.

Książę Harry przechodzi załamanie nerwowe? Jak donosi tabloid Globe, młodszy syn księżnej Diany zgłosił się do szpitala psychiatrycznego w Beverly Hills.

Podobno nie może odnaleźć się w nowych warunkach, a owładnięta pragnieniem kariery aktorskiej żona nie ma dla niego czasu.

Ciężko uwierzyć, że od bajkowego ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle minęły zaledwie dwa lata, a tyle się w tym czasie wydarzyło. Kiedy Meghan w olśniewającej sukni ślubnej i wyraźnie zakochany w niej Harry pozdrawiali poddanych z odkrytej karocy, Brytyjczyków ogarnął ogromny entuzjazm. Pojawiły się nawet odważne porównania do księżnej Diany.

Na początku nic nie wskazywało, że poddani do tego stopnia znienawidzą nową księżną, że umieszczą ją na drugim miejscu najbardziej nielubianych Windsorów, tuż za księciem Andrzejem, zamieszanym w aferę pedofilską i nielegalny handel bronią. Do tej pory nie wiadomo, co poszło nie tak.

Z pewnością Meghan nie zaskarbiła sobie sympatii Brytyjczyków lekkim podejściem do królewskiego protokołu, ani wywiadami, w których żaliła się na angielskie media. Szczególne wrażenie wywarła smutna rozmowa z BBC, w której księżna przyznała, że czuje się przez nie zaszczuta i decydując się na ślub z księciem Harrym nie przypuszczała, że będzie aż tak źle.

To może Cię zainteresować:  Małżeństwo z zespołem Downa 25 lat po ślubie. Zmienili się nie do poznania.

Prawdopodobnie wywiad ten uświadomił Harry’emu, że jeśli w porę nie podejmie interwencji, jego żonę czeka tragiczny los unieszczęśliwionej przez Windsorów i media księżnej Diany. Skończyło się wydanym 8 stycznie oświadczeniem pary o rezygnacji z członkostwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Na swoje nowe miejsce zamieszkania Meghan i Harry wybrali Vancouvver w Kanadzie. Stamtąd przeprowadzili się do Beverly Hills, bo Meghan chce kontynuować karierę aktorską. Zamieszkali w wartej 18 milionów rezydencji w położonej na wzgórzu zamkniętej dzielnicy Beverly Ridge Estates.

Jak donosi Globe, Harry nie czuje się tam dobrze. Oderwany od rodziny i przyjaciół, jest nieszczęśliwy. Nie rozumie obyczajów panujących w Kalifornii, ani ludzi, którzy tam mieszkają. Z kolei Meghan czuje się tam jak ryba w wodzie. Jak czytamy w Globe:

To może Cię zainteresować:  Panna młoda zaniemówiła, gdy przed ołtarzem mąż wyjawił jej swój szokujący sekret.

– „Harry nie może pogodzić się z tym, jak jego życie wywróciło się do góry nogami. Meghan zmusiła go do porzucenia rodziny, przyjaciół i rodzinnego kraju, by robić karierę w Hollywood. Dla niego zmieniło się to w koszmar. Czuje się zagubiony i samotny. W Stanach w ogóle nie ma żadnych przyjaciół. Jedyni ludzie, jakich widuje, to celebryci. Meghan robi wszystko, by wrócić do aktorstwa.”

Podobno sytuacja stała się tak napięta, że książę z objawami załamania nerwowego zgłosił się do szpitala psychiatrycznego. Jeśli to prawda, to byłoby już trzecie. Pierwsze załamanie nerwowe Harry przeżył po tragicznej śmierci matki w 1997 roku, drugie podczas służby wojskowej. Z tego, co pisze Globe wynika, że w trzecie wpędziła go ukochana małżonka….

Jakiś czas temu książę Harry wyznał, że chodzi do psychologa i przez minione siedem lat bez przerwy korzystał z psychoterapii.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
10
Smutny
Smutny
139
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz