Home Kategorie Ludzie Tak było trzy lata temu, a teraz jak jest? Anna Lewandowska pokazała brzuch 17 dni po porodzie.
1.44K

Tak było trzy lata temu, a teraz jak jest? Anna Lewandowska pokazała brzuch 17 dni po porodzie.

Anna Lewandowska na Instagramie pochwaliła się, jak wygląda jej brzuch po dwóch ciążach. W ten sposób chce zachęcić internautki do aktywności fizycznej. Jak zareagowały na wpis?

Anna Lewandowska w drugiej ciąży nie zwalniała tempa. Regularnie publikowała nowe posty na Instagramie, którymi chciała zmotywować inne ciężarne do aktywności fizycznej. Zwracała przy tym uwagą na zdrowy rozsądek przy doborze ćwiczeń.

– „Jak zawsze podkreślę, że moje treningi są BEZPIECZNE, ale trenować można tylko wtedy, gdy lekarz prowadzący wyrazi na to zgodę. Aktywność w ciąży jest bardzo istotna — o tym pisałam wiele razy na blogu i w mojej książce.”

Lewandowska pozostawała aktywna niemal do dnia porodu. Mimo iż Laura pojawiła się na świecie na początku maja, trenerka już wróciła do swojej pasji. Dzięki regularnym ćwiczeniom i zdrowemu trybowi życia ma płaski brzuch, którym pochwaliła się na Instagramie.

Lewandowska wrzuciła zdjęcie, na którym pokazała, jak wyglądała w trakcie i rok po pierwszej ciąży oraz jak jej brzuch zmienił się od momentu, w którym spodziewała się narodzin drugiego dziecka, do teraz. Mimo iż wahała się czy powinna publikować tak osobiste zdjęcia, wierzy, zę dzięki nim przekona innych do pójścia w jej ślady.

– „Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta… ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! … i niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda”

View this post on Instagram

PRZED DODANIEM KOMENTARZA , ZACHĘCAM DO PRZECZYTANIA CAŁOŚCI POSTA NA MOIM BLOGU. Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta… ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! … i niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda❤️🧚🏻‍♂️🧚🏻‍♂️ Zapraszam na bloga ➡️ www.hpba.pl ____ 1. zdj. 8 m-c w pierwszej ciąży 2. zdj. 12 miesięcy po porodzie 3. zdj. 8 m-c w drugiej ciąży 4. zdj. 17 dni po porodzie __________ I thought for a long time about posting such a personal post … but I would like to convince anyone who has any doubts about the importance of physical activity before and during pregnancy❤️ Pictures at the top are from the first pregnancy with Klara, and photos below are from the second pregnancy with Laura. 1. 8th month 2. 12 months after 3. Around the 8th month 4. 17 days after delivery ——— #pregnant #women #annalewandowska #ftmon #pregnantworkout #pregnency #dietandtrainingbyann #halthyplanbyann

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Fanki nie mogły przejść obojętnie obok wpisu Lewandowskiej. W komentarzach piszą, że Ania stanowi dla nich inspirację:

– „Aniu jesteś przykładem tego, ze można wyglądać pięknie i w ciąży i po porodzie. Trzeba po prostu chcieć i to robić.”

– „Ale wyglądałaś uroczo z tymi brzuszkami.”

– „Aniu, jesteś zarówno inspiracją jak i motywacją do treningów w ciąży. Fajnie jest widzieć dowód na to, ze forma sprzed ciąży jest możliwa do uzyskania.”

Trzeba przyznać, że Ania po drugiej ciąży wygląda doskonale.

Samochodowe pakiety spa
Samochodowe pakiety spa
49,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
Profesjonalne i kompleksowe mycie oraz pielęgnacja auta w pakietach od 49,99 zł w Auto-Flash w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz