Home Kategorie Ludzie Świetne wieści! Rodzina Lewandowskich znowu się powiększy!
17.00K

Świetne wieści! Rodzina Lewandowskich znowu się powiększy!

Siostra Roberta w ciąży. Milena Lewandowska-Miros pochwaliła się na Instagramie ciążowym brzuszkiem.

W ostatnich tygodniach rodzina Lewandowskich może mówić o prawdziwym szczęściu. Na początku maja Anna Lewandowska urodziła małą Laurę. Zarówno mama jak i córka szybko wróciły ze szpitala do domu i obie czują się świetnie.

Niebawem jednak Laura straci miano „najmłodszej w rodzinie”. Radosną nowiną podzieliła się bowiem Milena Lewandowska-Miros, siostra Roberta.

Milena Lewandowska-Miros tą świetną nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Matki opublikowała zdjęcia, na którym wyraźnie widać zaokrąglony brzuszek. Na fotografiach towarzyszy jej również mąż, Radosław Miros. Siostra napastnika Bayernu Monachium jest wyraźnie szczęśliwa.

To może Cię zainteresować:  Lewandowski po raz pierwszy szczerze o porodzie żony. Ania otarła się o śmierć.

– „Szczęśliwego Dnia Matki wszystkim” – napisała w poście.

Milena i Radosław mają już synka Leona. To oznacza, że w tym roku doczekają się drugiego dziecka! Pod opublikowanymi zdjęciami pojawiło się mnóstwo gratulacji:

– „Ale cudownie!”

– „Jaka piękna mamunia. Gratulacje.”

– „Dbajcie o siebie.”

Milena jest trzy lata starsza od Roberta. Stara się unikać rozgłosu, chociaż jej konto na Instagramie cieszy się sporą popularnością. Chrzestnym jej pierwszego dziecka, Leona, jest nie kto inny, jak sam reprezentant Polski. Teraz starsza córka Ireny Lewandowskiej zostanie matką po raz drugi.

Źródło: instagram.com

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz