Home Kategorie Ludzie Poruszający list Oliwii Bieniuk do zmarłej matki. „Mija kolejny rok bez Ciebie”.

Poruszający list Oliwii Bieniuk do zmarłej matki. „Mija kolejny rok bez Ciebie”.

Oliwia Bieniuk napisała do swojej zmarłej mamy list z okazji Dnia Matki. To piękne, ale w niektórych przypadkach smutne święto.

Była piękna, kochana i podziwiana. Pomimo popularności nie przestała być zwyczajną „dziewczyną z sąsiedztwa” – skromną, sympatyczną i ciepłą. Ciepłem i poczuciem humoru Ania emanowała nawet z ekranu. Dlatego też widzowie kochali ją w każdym wcieleniu.

Ale ona sama mówiła, że najważniejszą z jej ról, jest rola matki.

– „Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam. Nigdy to, co stworzyłam zawodowo, nie dorówna temu, że jestem dumną matką trójki dzieci i że to są takie kochane dzieciaki” – powiedziała w jednym z wywiadów dla „Vivy”.

Ania chciała mieć dużą, kochającą się rodzinę. Ale w 2013 roku, sielankę przerwała potworna diagnoza – rak trzustki. Choroba postępowała bardzo agresywnie. Mimo to, aktorka do końca wierzyła…

– „Najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w której się teraz znajduję i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda” – mówiła.

Chciała żyć dla swoich dzieci. Niestety los miał inne plany. Anna Przybylska zmarła kilkanaście miesięcy później, 5 października 2014 roku. Zostawiła Oliwię, Szymona i Jasia.

To może Cię zainteresować:  Mama Ani Przybylskiej przerwała milczenie na temat choroby córki. Powiedziała wszystko.

Oliwia to 17-latka, ale już teraz widać u niej ogromne podobieństwo do zmarłej mamy. W Dniu Matki, już szóstym po śmierci Anny Przybylskiej, Oliwka dodała na Instagramie wzruszający wpis. Podzieliła się również niepublikowanym wcześniej wspólnym zdjęciem.

– „Mija kolejny rok bez Ciebie, mamo i jak co roku od 6 lat nie mogę z Tobą świętować tego cudownego dnia. Chciałabym Ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć, jak bardzo Cię kocham i życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Teraz życzę Ci przede wszystkim wiecznego spokoju, twoja córka Oliwia. Kocham Cię” – napisała nastolatka.

Kiedy Anna Przybylska zmarła, Oliwia miała tylko 11 lat. Mama na pewno byłaby bardzo dumna, widząc, że jej córka wyrasta na piękną i mądrą kobietę.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz