Home Kategorie Poruszające Nie żyje 4-latka z zespołem Downa. Ojciec usłyszał zarzut morderstwa.

Nie żyje 4-latka z zespołem Downa. Ojciec usłyszał zarzut morderstwa.

Ta historia jest tak przerażająca i okrutna, że aż ciężko uwierzyć, że wydarzyła się naprawdę. 43-letni mężczyzna porzucił własną córkę i pozwolił, aby jej ciało zjadły szczury.

Do szokującego zdarzenia doszło w Brisbane w Australii. Policja w mieszkaniu Marka Jamesa Dunna odnalazła ciało 4-letniej Willow Dunn. Zwłoki leżały na łóżku i były pożerane przez szczury.

Mężczyźnie postawiono już zarzut morderstwa. Na razie lekarze nie podali, co było przyczyną śmierci maleńkiej Willow. Wszystko wskazuje jednak na to, że zmarła z głodu. Przed śmiercią nie podawano jej również stosownych leków, których wymagała.

Analiza zwłok wykazała, że posiadała liczne oparzenia głowy oraz zakażenie kości bioder. Jej ciało było w stanie zaawansowanego rozkładu. Na domiar złego, szczury regularnie zjadały fragmenty zwłok. W chwili ich odnalezienia nie istniała już m.in. cała twarz dziecka.

Dziewczynka była upośledzona. Cierpiała na zespół Downa. Matka Willow zmarła w trakcie porodu. W związku z tym, opiekę nad nią sprawował ojciec, który mieszkał w wynajętym domu z Willow, córką z kolejnego związku oraz nową partnerką. Nie wykazano, aby którakolwiek z kobiet była zamieszana w morderstwo 4-latki.

Dalsza rodzina Willow dowiedziała się o jej makabrycznej śmierci. Głos w sprawie zabrał australijski minister policji Dan Purdie. Polityk jest zszokowany, że mogło dojść do tak drastycznej sytuacji. Nie rozumie co spowodowało, że system opiekuńczy przeoczył dramat, który przechodziła Willow.

To może Cię zainteresować:  Para z zespołem Downa pobrała się 24 lata temu. Teraz grozi jej rozdzielenie.

– „Wielką zagadką w tak tragicznym przypadku rzekomego zaniedbania pozostaje, w jaki sposób bezbronne dziecko prześlizgnęło się przez szczeliny w systemie [opiekuńczym – przyp. red.] i jak można było temu zapobiec.”

Zszokowani sąsiedzi od wtorku przynoszą kwiaty pod dom, w którym rozegrał się horror 4-latki. Wielu z nich przyznaje, że choć rodzina wprowadziła się do domu przed rokiem, to niemal żadne z nich nigdy ich nie spotkało, ponieważ w ogóle nie opuszczali domu.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz