Home Kategorie Poruszające Nie żyje 4-latka z zespołem Downa. Ojciec usłyszał zarzut morderstwa.

Nie żyje 4-latka z zespołem Downa. Ojciec usłyszał zarzut morderstwa.

Ta historia jest tak przerażająca i okrutna, że aż ciężko uwierzyć, że wydarzyła się naprawdę. 43-letni mężczyzna porzucił własną córkę i pozwolił, aby jej ciało zjadły szczury.

Do szokującego zdarzenia doszło w Brisbane w Australii. Policja w mieszkaniu Marka Jamesa Dunna odnalazła ciało 4-letniej Willow Dunn. Zwłoki leżały na łóżku i były pożerane przez szczury.

Mężczyźnie postawiono już zarzut morderstwa. Na razie lekarze nie podali, co było przyczyną śmierci maleńkiej Willow. Wszystko wskazuje jednak na to, że zmarła z głodu. Przed śmiercią nie podawano jej również stosownych leków, których wymagała.

Analiza zwłok wykazała, że posiadała liczne oparzenia głowy oraz zakażenie kości bioder. Jej ciało było w stanie zaawansowanego rozkładu. Na domiar złego, szczury regularnie zjadały fragmenty zwłok. W chwili ich odnalezienia nie istniała już m.in. cała twarz dziecka.

To może Cię zainteresować:  Wyrodna matka włożyła ją do reklamówki i zostawiła na śmietniku. Przypadkowo ON znalazł zawiniątko. Udało im się zobaczyć po 20 latach.

Dziewczynka była upośledzona. Cierpiała na zespół Downa. Matka Willow zmarła w trakcie porodu. W związku z tym, opiekę nad nią sprawował ojciec, który mieszkał w wynajętym domu z Willow, córką z kolejnego związku oraz nową partnerką. Nie wykazano, aby którakolwiek z kobiet była zamieszana w morderstwo 4-latki.

Dalsza rodzina Willow dowiedziała się o jej makabrycznej śmierci. Głos w sprawie zabrał australijski minister policji Dan Purdie. Polityk jest zszokowany, że mogło dojść do tak drastycznej sytuacji. Nie rozumie co spowodowało, że system opiekuńczy przeoczył dramat, który przechodziła Willow.

To może Cię zainteresować:  16-latek chwycił za siekierę i wymordował całą rodzinę. Na końcu sam odebrał sobie życie.

– „Wielką zagadką w tak tragicznym przypadku rzekomego zaniedbania pozostaje, w jaki sposób bezbronne dziecko prześlizgnęło się przez szczeliny w systemie [opiekuńczym – przyp. red.] i jak można było temu zapobiec.”

Zszokowani sąsiedzi od wtorku przynoszą kwiaty pod dom, w którym rozegrał się horror 4-latki. Wielu z nich przyznaje, że choć rodzina wprowadziła się do domu przed rokiem, to niemal żadne z nich nigdy ich nie spotkało, ponieważ w ogóle nie opuszczali domu.

Kurs online: Mechanika Samochodowa
Kurs online: Mechanika Samochodowa
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Mechanika Samochodowa z certyfikatem za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz