Home Kategorie Niesamowite Strzelec to najlepszy partner do stworzenia udanego związku. Ma wyjątkowe cechy.

Strzelec to najlepszy partner do stworzenia udanego związku. Ma wyjątkowe cechy.

Znalezienie idealnego partnera, który będzie do nas pasował jest nie lada wyzwaniem. Decydując się na związek z drugą osobą, warto upewnić się spod jakiego znaku zodiaku jest.

Zdaje się, że nie ma ludzi idealnych, ale bez wątpienia Strzelcom jest do nich najbliżej. Są inteligentni, wierni, troskliwi i mają mocny charakter, chociaż niekiedy bywają nieprzewidywalni. Mężczyźni urodzeni na przełomie listopada i grudnia to znakomici partnerzy, bo nie sposób się z nimi nudzić.

Osoby spod znaku Strzelca potrafią łączyć w sobie skrajności. Są jednocześnie silne i wrażliwe, co sprawia, że fascynują płeć przeciwną. Oczywiście, jak wszyscy ludzie mają swoje wady. Poniżej znajdziesz główne cechy charakteru, którymi odznaczają się Strzelce.

#1. Ciekawość

Strzelec jest bardzo chętny do pogłębiania wiedzy i nigdy nie deklaruje, że wie już wszystko. Z przyjemnością poznaje świat i nowych ludzi. Bardzo lubi drążyć temat aż do pełnego poznania racjonalnego wytłumaczenia. Wszystko chce sprawdzić na własną rękę.

#2. Wolność

Ten znak zodiaku bardzo ceni niezależność i choć jest bardzo oddany i lojalny wobec partnerki, to nie pozwala sobą poniewierać. Potrzebuje sporo przestrzeni w związku.

#3. Optymizm

Chociaż koleje losu bywają trudne, to Strzelec zawsze potrafi znaleźć promyk nadziei nawet w najgorszej sytuacji. Cechuje go pogoda ducha i wytrwałość. Zawsze, gdy spotykają go niepowodzenia, podejmuje kolejną próbę zakładając, że tym razem będzie lepiej. Nigdy się nie poddaje.

To może Cię zainteresować:  Jesteś zodiakalnym Strzelcem lub znasz kogoś kto jest? To sprawi, że szeroko się uśmiechniesz.

#4. Niecierpliwość

Jedną z charakterystycznych cech Strzelców jest żywiołowy temperament. Są w gorącej wodzie kąpane. Lubią działać niezależnie od typu sytuacji, co niekiedy miewa swoje złe strony.

#5. Mobilność

Strzelec zdecydowanie preferuje aktywny styl życia. Jest bardzo ciekawy świata i lubi podejmować nowe wyzwania. Nie sposób się z nim nudzić, jeśli wciągnie Cię w swoje aktywności.

#6. Dokładność

W wybranych kategoriach życia Strzelce wydają się być bardzo pedantyczne. Zawsze starają się dawać z siebie 100 procent i oczekują od innych, aby to doceniali.

#7. Wspaniałomyślność

Strzelce robią większość rzeczy z myślą o innych ludziach. Są bardzo chętne do niesienia pomocy, dawania prezentów i wspierania innych, ponieważ daje im to poczucie, że są potrzebni i wartościowi.

#8. Powaga

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca słyną ze wspaniałego poczucia humoru. Jednak są w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji i jeśli zachodzi taka potrzeba, to potrafią zachować powagę.

#9. Idealizm

Niestety Strzelec dość często bywa naiwny zakładając, że z natury wszyscy ludzie są dobrzy. Z tego powodu, Strzelec jest wyjątkowo cierpliwy, tolerancyjny i przyjaźnie nastawiony do każdego człowieka. Zdarza się, że zbyt duża wiara w ludzi, uderza w niego.

#10. Szczerość

Strzelce lubią proste komunikaty i wychodzą z założenia, że zawsze należy być szczerym, ale ich prawdomówność bywa dotkliwa dla innych. Nie znoszą niedomówień, dlatego zawsze mówią w otwarty i bezpośredni sposób.

Twoja reakcja?

Super
Super
26
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz