Home Kategorie Ludzie Cudo za 35 milionów. „The Sun” pokazał zdjęcia domu Roberta Lewandowskiego.

Cudo za 35 milionów. „The Sun” pokazał zdjęcia domu Roberta Lewandowskiego.

The Sun pokazał zdjęcia wnętrza warszawskiego apartamentu Roberta i Ani Lewandowskich. Mieszkanie jest warte 35 mln zł i ma wszystko, o czym można zamarzyć.

Robert Lewandowski to jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Na wynagrodzenie piłkarza składa się nie tylko pensja z Bayernu Monachium, ale też pieniądze z kontraktów reklamowych. Według The Sun Lewy zarabia rocznie ok. 140 mln zł.

Piłkarz razem z żoną na co dzień mieszka w pięknym domu w Monachium, którego wnętrza niemal codziennie możemy podziwiać na ich profilach społecznościowych.

Lewandowscy znani są ze swojej hojności i dobrego serca. Często biorą udział w różnych akcjach charytatywnych, a na walkę z pandemią koronawirusa przekazali polskim szpitalom milion euro. Wiedzą też, że zarobione pieniądze najlepiej zainwestować w nieruchomości.

Podczas przyjazdów do Polski Lewy z Anią nie muszą się martwić o miejsce w hotelu. Jak podaje The Sun, małżeństwo kupiło apartament w samym centrum Warszawy. Mieszkanie ma 192 metry kwadratowe i znajduje się w ścisłym centrum stolicy na ulicy Złotej. Jego wartość jest wyceniana na 35 milionów złotych. Apartament Lewandowscy kupili już 4 lata temu, a do dyspozycji mają naprawdę luksusowe warunki.

Z okna rozciąga widok na panoramę Warszawy, oraz Pałac Kultury i Nauki. Przestronne okna, z których można podziwiać stolicę to nie wszystko. W apartamencie mają do dyspozycji nowoczesną kuchnię, a w jednym z pokoi znajduje się symulator do gry w golfa. Jak zdradził Robert Lewandowski, wybór miejsca nie był przypadkowy.

– „Wybór mojego nowego mieszkania był podyktowany względami praktycznymi. To jedna z najlepszych rezydencji w Polsce, na miejscu mam zapewniony program treningowy na odpowiednim poziomie, a do pełnowymiarowego basenu, siłowni czy spa mam kilka minut windą” – zdradził Robert Lewandowski w rozmowie z Luxurious Magazine.

Zdjęcia wnętrza warszawskiego apartamentu Lewandowskich robią wrażenie.

Personalizowana deska do krojenia
Personalizowana deska do krojenia
9,00 zł
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 9 zł: personalizowana deska do krojenia (25 modeli do wyboru) na 4MyArt

Twoja reakcja?

Super
Super
25
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz