Home Kategorie News Camaieu zamyka sklepy w Polsce. Sieć organizuje wyprzedaże.

Camaieu zamyka sklepy w Polsce. Sieć organizuje wyprzedaże.

Camaieu zamyka sklepy w Polsce. Sieć organizuje wyprzedaże.

Camaieu zamieściło na swojej stronie informację o tym, że zamyka wszystkie sklepy w Polsce. Wstrzymano już sprzedaż internetową. W sklepach trwają ogromne wyprzedaże.

Camaieu do końca czerwca zamknie wszystkie sklepy w Polsce. Popularna sieć odzieżowa poinformowała na swojej stronie www, że kończy działalność w naszym kraju. Powodem są problemy finansowe, które przedsiębiorstwo miało jeszcze przed pandemią. Kryzys wywołany przez koronawirusa pogłębił je i przyspieszył likwidację działalności w Polsce.

– „Drogie klientki, Z ogromnym smutkiem informujemy o zamknięciu zamówień z naszej strony internetowej. Dziękujemy, że byłyście z nami przez te lata. Tak, zamykamy nasze sklepy w Polsce. Zamykamy się z końcem czerwca 2020” – czytamy w komuniakcie na stronie.

Jak podaje Business Insider, firma jesienią zeszłego roku opracowała plan restrukturyzacji. Przewidywał on zamkniecie 125 sklepów i skupienie się na sprzedaży we Francji i krajach francuskojęzycznych. Plan miał być wdrażany od wiosny, ale przez koronawirusa firma popadła w większe kłopoty, które skończyły się oddaniem jej pod zarząd komisaryczny. Teraz rząd Francji szuka nabywcy dla Camaieu, by marka nie zniknęła z rynku.

Camaieu miało w Polsce 25 salonów sprzedaży, wszystkie mieściły się w centrach handlowych. Najwięcej z nich znajdowało się w stolicy, bo aż siedem. Cztery sklepy działały na Śląsku, trzy w Szczecinie, po dwa we Wrocławiu oraz Krakowie, pozostałe mieściły się w innych lokalizacjach.

To może Cię zainteresować:  Awaria elektrowni jądrowej na Ukrainie blisko polskiej granicy. Stanęła w płomieniach.

Wśród informacji o zakończeniu działalności w Polsce, pojawiło się też zaproszenie do sklepów sieci. Tam rozpoczyna się wyprzedaż likwidacyjna.

– „Obserwujcie wiadomości od nas, by nie przegapić operacji likwidacyjnej i skorzystać ze wspaniałych cen na całą kolekcję” – czytamy w informacji dotyczącej zamknięcia.

Do końca czerwca, oprócz zamówień internetowych, wszystkie usługi będą działać normalnie. Można też dokonywać zwrotów i reklamacji, korzystać z konta, a zamówienia zostaną zrealizowane zgodnie z planem. Firma prosi również o wykorzystanie kart podarunkowych przed zamknięciem sklepów.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz