Home Kategorie Ludzie Ciężka noc w domu Lewandowskich. Ania nie zamierza ukrywać prawdy.

Ciężka noc w domu Lewandowskich. Ania nie zamierza ukrywać prawdy.

Trzy tygodnie temu urodziła się druga córka Anny i Roberta Lewandowskich. Ania nie ukrywa, że opieka nad dwojgiem małych dzieci daje się mocno we znaki. Najbardziej dokucza jej brak snu.

Gdy w maju 2017 roku Anna Lewandowska urodziła Klarę, początkowo dała się omamić mitowi perfekcyjnego macierzyństwa. Większość doświadczonych matek świetnie orientuje się, że w większości przypadków to kłamstwo. Mimo wszystko Lewandowska, która sama ma za sobą ciężkie dzieciństwo, robiła wszystko, co mogła, aby najwcześniejsze lata życia Klary były jak z bajki.

Przez pierwszy rok macierzyństwa Ania usilnie starała się przekonać wszystkich, a najbardziej siebie, że z powodzeniem da się pogodzić opiekę nad dzieckiem z dbaniem o siebie, ćwiczeniami, relaksem, randkami z mężem i egzotycznymi podróżami.

Być może w końcu zrozumiała, że sama siebie wpędza w kompleksy, bo z czasem na jej Instagramie zaczęły pojawiać się szczere wyznania o tym, jak zdarza jej się płakać ze zmęczenia nad dziecięcą wanienką albo zasypiać na podłodze.

Kiedy niemal równo trzy lata po narodzinach Klary na świecie pojawiła się Laura, Lewandowska nawet nie zaczęła udawać wyspanej i zrelaksowanej. Zamiast tego przyznała, że opieka nad dwojgiem małych dzieci nie jest najprostsza. Jak dała do zrozumienia na swoim Instagramie, wszystko dałoby się jakość znieść, gdyby nie chroniczny brak snu. Ostatnio wyznała, nie kryjąc zmęczenia:

– „Po dzisiejszej nocy 1:0 dla moich dzieci. Kawy poproszę… Najlepiej wiadro.”

Pod wpisem pojawiły się pełne zrozumienia komentarze innych mam. Aktorka Agnieszka Sienkiewicz przyznała, że zna to z własnego życia:

– „O tak! U mnie tez dzisiaj były potwory nocą straszące, wiec w łóżku rodziców zrobiło się ciasno trochę.”

Magda Steczkowska, siostra Justyny dodała ponuro, że to może potrwać nawet latami:

– „Oj Kochana. Moja najstarsza, już 18 letnia córka, nie przespała ani jednej nocy przez 3 lata!!! Ze zmęczenia zdarzyło mi się np. wejść w ścianę. Całym sercem jestem z Tobą.”

Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical
Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical
47,99 zł
59,99 zł
94 dni
do końca oferty!
Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz