Home Kategorie Poruszające Kiedy ratownicy podnieśli ciało 10-latki, odpadła z niego część czaszki.

Kiedy ratownicy podnieśli ciało 10-latki, odpadła z niego część czaszki.

Kiedy ratownicy podnieśli ciało 10-latki, odpadła z niego część czaszki. 15-latek zabił swoją siostrę młotkiem, gdy ta sapała. Dlaczego? Rodzeństwo miało pokłócić się o tablet…

Luda i Aleksey mieszkali w Taraz, na północy Kazachstanu. Sąsiedzi słyszeli, jak pewnego dnia pomiędzy rodzeństwem wybuchła kłótnia. Powodem sprzeczki miał być fakt, że 10-letnia Luda poprosiła starszego brata o pożyczenie jej tabletu. Dziewczynka potrzebowała go do nauki.

Sąsiedzi twierdzą, że byli świadkami zdarzenia, bo rodzeństwo kłóciło się w przydomowym ogrodzie. Nie mogli jednak przypuszczać, jak tragiczny będzie finał tej sprzeczki.

Nocą, gdy 10-letnia Luda już spała, do jej pokoju zakradł się starszy brat. Aleksey wszedł tam z konkretnymi zamiarami. W ręku trzymał młotek.

Chociaż 10-latka pogrążona była we śnie, 15-latek bez skrupułów zaczął zadawać jej kolejne ciosy. Nastolatek zatłukł własną siostrę młotkiem.

Gdy ratownicy medyczni dotarli na miejsce, dziewczynka była już martwa. Miała liczne obrażenia i złamaną czaszkę.

To może Cię zainteresować:  Zabił 4-miesięczną córeczkę. „Chciał oglądać mecz, ale dziewczynka kaprysiła”.

15-letni Aleksey przyznał, że to on zamordował siostrę. Po tym, jak zatłukł dziewczynę młotkiem, przeniósł jej ciało i porzucił je niedaleko ogrodzenia sąsiadów.

Następnie wrócił do domu, zmienił ubranie, a rodziców zaalarmował mówiąc, że Luda zniknęła. Kiedy rodzice ruszyli na poszukiwania, Aleksey aktywnie brał w nich udział. Ostatecznie zaprowadził rodziców do ciała dziewczynki, zanim zdecydowali się wezwać pomoc.

Aleksey przyznał, że to on zamordował siostrę.

– „W domu odkryto młot wraz z koszulką podejrzanego i butami, poplamionymi krwią” – relacjonował Ardak Madimarov z wydziału śledczego.

15-latek powiedział, że „zabił siostrę, ponieważ go wkurzyła”. Eksperci wskazują, że chłopak prawdopodobnie był uzależniony od gier, do tego stopnia, że wpadł w szał, gdy młodsza siostra próbowała pożyczyć tablet.

Wyrodnemu bratu grozi do 15 lat więzienia.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz