Home Kategorie Ludzie Andrzej Duda pochwalił się zdjęciami z młodości. „Ale przystojniak!”

Andrzej Duda pochwalił się zdjęciami z młodości. „Ale przystojniak!”

Ubiegający się o drugą kadencję prezydent Andrzej Duda nie ma ostatnio powodów do radości. Sondaże, które jeszcze niedawno przewidywały jego zwycięstwo w pierwszej turze, stały się mniej optymistyczne

Ocieplić wizerunek obecnego prezydenta miał udział w Hot16Challenge2, ale wywołał głównie zażenowanie. Dużo lepszym pomysłem okazało się być zamieszczenie zdjęć z młodości i dzieciństwa z okazji Dnia Matki. Film zamieszczony na YouTube prezydenta zatytułował po prostu „Mama”.

Zawirowania wokół daty i organizacji tegorocznych wyborów prezydenckich stresują większość Polaków. Urzędujący prezydent znalazł się w wyjątkowo ciężkiej sytuacji, bo w zasadzie nie jest w stanie zaplanować swojej najbliższej przyszłości. Co jeszcze gorsze, zdaje się, że jest pozbawiony wpływu na kalendarz wyborczy.

Na początku maja bezradnie obserwował, jak dwóch szeregowych posłów: Jarosław Gowin i Jarosław Kaczyński decydują o jego życiu, a krótko potem Rafał Trzaskowski potwierdził swój start w wyborach i zrobiło się jeszcze gorzej.

Aktualnie wybrany przez Jarosława Kaczyńskiego termin wyborów 28 czerwca też nie wydaje się wcale taki pewny, bo znów buntuje się opozycja i samorządowcy.

W tej trudnej sytuacji Andrzej Duda próbował zaimponować Polakom swoim talentem raperskim, jednak utwór, który wykonał w ramach Hot16Challenge2 jakoś nie zachwycił. Za to opublikowanie kompilacji zdjęć z dzieciństwa i młodości z okazji Dnia Matki okazało się strzałem w dziesiątkę.

Prezydent podzielił się czarno-białym zdjęciami z dzieciństwa, na których pozuje z rodzicami, a także wyjątkowo wzruszające zdjęcie z mamą. Z fotografii wręcz przebija się czułość, jaka ich łączyła i jeśli wierzyć oficjalnym doniesieniom, przetrwała te wszystkie lata.

Największe wrażenie robią jednak zdjęcia z czasów studenckich. Niejednemu Polakowi, pamiętającemu modę lat 90. z pewnością łezka się w oku zakręciła na widok zdjęć pary prezydenckiej z tamtego okresu.

Trzeba przyznać Agacie Dudzie, że tylko czasem uginała się pod presją mody nakazującą wtedy niszczyć włosy mocną chemiczną trwałą. Oboje z Andrzejem gustowali w jasnym jeansie, a prezydent miał w owym czasie słabość do łączenia szortów z białymi sportowymi skarpetkami. Jednak, podobnie jak żona, lubił zaakcentować swój indywidualny gust, nie łącząc skarpetek z sandałami, jak miliony Polaków, lecz sportowym obuwiem, co oznaczało, że trochę zna się na stylu.

No ale zwróćcie uwagę na szorty, prawda, że robią wrażenie?

Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trener personalny (49,99 zł) lub Master Personal Trainer (59,99 zł) z MEN w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz