Home Kategorie Ludzie Julia Wieniawa przeszła test na koronawirusa. Powikłania po nim są dość dotkliwe.

Julia Wieniawa przeszła test na koronawirusa. Powikłania po nim są dość dotkliwe.

Julia Wieniawa przeszła test na koronawirusa. Powikłania po nim są dość dotkliwe.

Epidemia koronawirusa może dotknąć każdego, nawet osoby ze świata show-biznesu. Nie uchroniła się przed nią nawet popularna aktorka, Julia Wieniawa.

Choroba może nawiedzić każdego. Mając na uwadze ochronę przed potencjalnym zakażeniem, Julia Wieniawa wykonała test na obecność koronawirusa. Niestety pomimo upływu czasu od badania, nadal nie wróciła do siebie, a jej wygląd jest daleki od perfekcji.

Aktorka znana m.in. z „Rodzinki.pl” opublikowała na swoim Instastory zdjęcie, które może szokować. Żaden z fanów nie spodziewał się po jednej z najpiękniejszych celebrytek młodego pokolenia tak przerażającego wyglądu.

Mija już tydzień odkąd Julia poddała się badaniu krwi, które miało wykluczyć zakażenie koronawirusem. Wszystko wskazuje na to, że osoba pobierająca krew popełniła błąd, bo na ręce gwiazdy do dzisiaj widoczny jest ogromny wylew podskórny o zielono-brązowym odcieniu.

Aktorka jest tym tak załamana, że postanowiła pożalić się fanom. Wyznała, że jest niezadowolona z pracownika, który pobierał jej krew. Pokazała fanom na swoim Instastory rękę z potwornym siniakiem i skomentowała szpetny wygląd słowami:

– „Super, co?”

Z powodu pośpiechu i braku profesjonalizmu medyka, aktorka odczuwa dyskomfort spowodowany przez bolesnego krwiaka. Julia nie ukrywała swojego oburzenia.

– „Miałam tego nie wrzucać i zostawić to dla siebie… Ale tak wygląda (po tygodniu) moja ręka po pobieraniu krwi przez jakiegoś nieprofesjonalnego faceta z karetki w celu zbadania się na COVID-19. Jestem załamana. Nie mogę ruszać ręką. Czy ktoś z was tak miał? Co robić?”

Źródło: instagram.com

Squash: gra ze szkoleniem
Squash: gra ze szkoleniem
39,99 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Godzina gry w squasha z wypożyczeniem sprzętu i szkoleniem za 39,99 zł w Powersquash (zamiast 99 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz