Home Kategorie Poruszające Ostatnie zdjęcie 12-latka. Chwilę później chłopak już nie żył.

Ostatnie zdjęcie 12-latka. Chwilę później chłopak już nie żył.

Ostatnie chwile życia ofiary pedofila nagrały kamery monitoringu. 12-letni Rodion Wołkow, gwiazda lokalnej szkółki piłkarskiej, miał talent, pasję i całe życie przed sobą…

Wszystko to przekreślił 59-letni zboczeniec, który zwabił na śmierć obietnicą słodyczy. Mordercę i jego ofiarę zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Niedługo później 12-latek już nie żył.

Rodion Wołkow wracał właśnie do domu z treningu piłkarskiego w mieście Dnipro położonym w centralnej części Ukrainy, gdy podszedł do niego 59-letni mężczyzna. Obiecał mu dużo słodyczy i zaproponował natychmiastową realizację tej obietnicy w pobliskim sklepie.

12-latek nie przeczuwając niczego złego, towarzyszył mężczyźnie w trakcie wizyty w sklepie. Tam nagrały ich kamery monitoringu. W trakcie śledztwa na jaw wyszło, że były to ostatnie chwile życie 12-letniego Rodiona. Niedługo potem chłopak został brutalnie zgwałcony i uduszony. Później 59-letni zwyrodnialec uprawiał seks ze zwłokami dziecka.

Policję zawiadomili bliscy chłopca, zaniepokojeni tym, że nie wrócił na czas do domu, a jego telefon nie odpowiada. Po sygnale z telefonu komórkowego policjanci dotarli do opuszczonego budynku w miejscowym parku. Praktycznie złapali pedofila na bezczeszczeniu zwłok zamordowanego chłopca.  Jak ujawniła rzeczniczka policji Ludmiła Kopylenko podczas konferencji prasowej:

– „Gdy funkcjonariusze weszli do opuszczonego budynku, zobaczyli mężczyznę leżącego na materacu, na stosie ubrań. Jego twarz była pokryta krwią. Na widok policjantów poderwał się na nogi, podciągając nerwowo spodnie. Pod stosem ubrań funkcjonariusze znaleźli ciało 12-letniego Rodina.”

Mężczyzna został natychmiast aresztowany. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami przyznał się do gwałtu i uduszenia chłopca, a także uprawianiu seksu z jego zwłokami. Grozi mu dożywocie.

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
325,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 325 zł) lub głowy (355 zł) i więcej opcji w Centrum Medycznym Enel-Med – 3 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
33
Zły
Zły
36

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz