Home Kategorie News Strzelanina z udziałem 100 przedsiębiorców. To skutek panującej obecnie sytuacji.

Strzelanina z udziałem 100 przedsiębiorców. To skutek panującej obecnie sytuacji.

Strzelanina pod Kijowem. Dzisiaj rano na Ukrainie doszło do starcia około 100 osób zajmujących się przewozami pasażerskimi z policją. Są ranni.

Incydent miał miejsce w piątek rano w Browarach pod Kijowem na Ukrainie. Informację przekazał wydział prasowy policji obwodu kijowskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w strzelaninie wzięło udział około 100 osób. Byli to przedsiębiorcy zajmujący się przewozami pasażerskimi oraz nielegalni przewoźnicy.

Zgłoszenie w sprawie strzelaniny dotarło na policję po godzinie 7:00. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zatrzymali 10 osób, które miały przy sobie broń.

Głos w sprawie zabrał wiceszef MSW Anton Heraszczenko. Poinformował on, że w wyniku postrzału z broni obezwładniającej ranne zostały 3 osoby. Według niego, były to kryminalne rozrachunki związane z przewozami tzw. marszrutkami (busami).

Konflikt miał wywołać „nieprzejrzysty podział tras” ze strony urzędników w obwodzie kijowskim.

-”Trasy powinny być rozdzielane legalnie i sprawiedliwie, a nie pod przykryciem i za łapówki” – powiedział Wiceszef MSW.

W sprawie strzelaniny wszczęto już śledztwo. Natomiast w sieci pojawiły się nagrania z miejsca zdarzenia. Widać na nich, jak mężczyźni strzelają do siebie na ulicy na terenie osiedla mieszkalnego.

Zooland: bilety do minizoo
Zooland: bilety do minizoo
9,99 zł
12,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Bilet ulgowy (9,99 zł) lub normalny (11,99 zł) do Zooland Białystok

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz