Home Kategorie Niesamowite Kobieta zdjęła majtki na oczach klientów poczty i założyła je na głowę. Tylko tak mogła być obsłużona.

Kobieta zdjęła majtki na oczach klientów poczty i założyła je na głowę. Tylko tak mogła być obsłużona.

Kobieta zdjęła majtki na poczcie i założyła je na głowę. W ten sposób „na szybko” na oczach klientów i urzędników sprawiła sobie maseczkę ochronną.

Epidemia koronawirusa zmieniła nasze życie nie do poznania. Chociaż już niebawem w Polsce wdrożony zostanie czwarty etap odmrażania gospodarki i częściowo zniesiony obowiązek noszenia maseczek ochronnych, to w wielu krajach, w tym na Ukrainie, nadal jest on respektowany.

W Kijowie doszło do niecodziennego incydentu. Jedna z klientek poczty zgłosiła się po odbiór paczki. Pracownicy jednak nie zamierzali jej obsłużyć, bo nie miała na twarzy maseczki ochronnej.

Wówczas, ku zaskoczeniu wszystkich zebranych w pomieszczeniu osób, klientka zdjęła spodnie, a następnie majtki. Długo się nie zastanawiając, zakryła nimi nos oraz usta i… z powrotem ubrała spodnie.

Zdarzenie miało miejsce w prywatnym oddziale firmy pocztowej Nova Poshta w Kijowie. Incydent został nagrany przez kamery monitoringu zainstalowane w placówce. Niedługo później nagranie trafiło do sieci i wywołało falę komentarzy ze strony internautów.

Zgodnie z ustaleniami ukraińskiego serwisu, który opublikował wideo w sieci, kobieta ostatecznie odebrała swoją paczkę. Przedstawiciel firmy pocztowej Novej Poshty wydał oświadczenie dla portalu Vgrode. Potwierdził, że zdarzenie rzeczywiście miało miejsce.

Co ciekawe, wobec kobiety nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje. Fakt publicznego obnażania nie doczekał się nawet zgłoszenia na policję. Za to pracownicy poczty, którzy opublikowali nagranie w sieci, poniosą surowe konsekwencje.

Multikino: nachos, popcorn, napój
Multikino: nachos, popcorn, napój
16,99 zł
25,90 zł
18 dni
do końca oferty!
Zestawy barowe: napój z popcornem (od 16,99 zł) lub nachosami (od 21,99 zł) w sieci kin Multikino do -35%

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz