Home Kategorie Ludzie Małgorzata Rozenek z wielkim brzuchem prezentuje drugi pokój dla dziecka. Łóżeczko urzeka designem.

Małgorzata Rozenek z wielkim brzuchem prezentuje drugi pokój dla dziecka. Łóżeczko urzeka designem.

Małgorzata Rozenek odlicza dni do porodu. Na Instagramie pokazała listę odhaczonych niezbędnych na przywitanie noworodka rzeczy. Radek właśnie złożył kołyskę.

W zasadzie w każdym momencie możemy spodziewać się wieści, że Małgosia Rozenek urodziła. W domu już ostatnie przygotowania. Na Instagramie celebrytka pokazała listę odhaczonych, niezbędnych rzeczy i pochwaliła się przepiękną kołyską, którą własnoręcznie skręcił dumny przyszły tata.

Rozenek nie tylko opublikowała listę rzeczy, które są już gotowe na przybycie syna, łącznie z imieniem, które nadal owiane jest tajemnicą, ale pokazała też piękną kołyskę, którą własnoręcznie skręcił Radek.

Doszukaliśmy się odrobiny ironii w komentarzu Małgosi, więc chyba zadanie do najprostszych nie należało, ale efekt jest wspaniały. Na jednym ze zdjęć gwiazda pozuje w sypialni i widać, że mebel idealnie wpasował się w przygotowane dla niego miejsce.

– „Zostało już niewiele czasu…  Nawet stwierdziłabym, że bardzo niewiele, dlatego wykorzystujemy ostatnie chwilę, jak tylko się da.  śpioszki? kupione; pokoik?Urządzony; Imię? wybrane; kołyska DREAMER? złożona i nawet ustawiona w sypialni . Składanie jest szybkie i łatwe. Prawda, @r_majdan? Wiele mam ją poleca, bo kołyska porusza się w rytm bicia serca, czyli 60 ruchów na minutę ps. Sama chciałbym mieć takie łóżko  @kolyska.pl #kołyskadreamer” – napisała Małgosia.

Internauci z zadowoleniem przyjęli serię fotografii. Dopytują o szczegóły i komplementują gwiazdę.

– „Co jak co ale zadowolony Radek że swojego dzieła to najbardziej pocieszne zdjęcie dzisiaj.”

– „Wygląda Pani kwitnąco, kołyska śliczna,”

– „A wózek pani ma? Jaki?”

– „A jakie imię wybrane?”

Czekamy, może Małgosia Rozenek zdradzi odrobinę więcej.

To może Cię zainteresować:  Nie dotrzymał danego słowa, więc dziewczyna dała mu nauczkę Zemsta była słodka!

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz