Home Kategorie Ludzie Całkowita kompromitacja syna Zenka Martyniuka w modnym barze. Mamy ciarki wstydu od samego czytania…
27.16K

Całkowita kompromitacja syna Zenka Martyniuka w modnym barze. Mamy ciarki wstydu od samego czytania…

Daniel Martyniuk kilka dni temu opublikował relację, w której opisuje, co przydarzyło mu się w barze newonce.radio oraz sklepie Grail Point.

Daniel Martyniuk po wybrykach w trakcie kwarantanny, po których wylądował w areszcie, obiecał, że się poprawi. Ukrył się z rodzicami w Puszczy Białowieskiej i złożył przyrzeczenie – nigdy więcej wybryków.

– „Obiecał im poprawę. Spędzają razem mnóstwo czasu. Rozmawiają, spacerują. Ostatnio byli w Białowieży” – zdradził bliski znajomy rodziny Faktowi.

Jednak kilka dni temu narozrabiał, a w relacji na Instagramie opowiedział o wszystkim i posunął się nawet do gróźb. Oczywiście wszystko zdążyło już zniknąć z jego profilu. Komentarz w sprawie wydał CEO newonce.media, Michał Michalski.

Daniel Martyniuk postanowił na chwile opuścić ostoję w Puszczy Białowieskiej i wybrać się do stolicy. Podczas wypadu do Warszawy odwiedził najmodniejsze miejsca i nie zapomniał pochwalić się tym faktem w mediach społecznościowych. Ostatecznie wyprawa nie poszła jednak po jego myśli, coś poszło zdecydowanie nie tak. Wnioskując z relacji Daniela, został on wyproszony ze sklepu z odzieżą streetwearową Grail Point, a także z newonce.baru, co bardzo go rozsierdziło. Oprócz gróźb karalnych i stwierdzenia, że potraktowano go źle, bo jest problem, z tym że jest synem Zenka, zapytał także.

To może Cię zainteresować:  Czy Rafał i Gabriel z „Królowych życia” wzięli ślub? Wszystko na to wskazuje.

– „Takie mam pytanie do newonce.radio i do tego całego Grail Pointa, za co mnie wygoniliście w ogóle z tej waszej miejscówki całej? Bo co, bo nie jestem, nie wiem… Jesteście idiotami, dla mnie jesteście frajerami i tylko tyle, nara, k*rwa, chłopy” – mówił młody Martyniuk.

Sytuację skomentował Michał Michalski, CEO newonce.media. Odniósł się do nocnych wynurzeń Martyniuka.

– „Potwierdzam, że wczoraj, około godziny 21, p. Daniel Martyniuk został wyproszony z ogródka newonce.baru. Ochrona musiała interweniować, gdyż wspomniany jegomość obrażał barmana, rzucał w niego monetami (niestety, w kwocie niewystarczającej do zakupu pożądanego produktu), a także przewracał się na gości siedzących na leżakach. Nie muszę dodawać, że tego rodzaju prymitywne zachowania są w naszym barze (jak pewnie w każdym innym cywilizowanym miejscu) absolutnie nieakceptowalne” – powiedział Pudelkowi.

Ciężko stwierdzić czy Daniel wyciągnie wnioski z tej sytuacji. Obawiamy się, że nie dotrze do niego to, że poniósł po prostu konsekwencje swojego zachowania…

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
22
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
24
Zły
Zły
90

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz