Home Kategorie Ludzie Przerażające wizje Jackowskiego dotyczące Polski. Jasnowidz przewiduje upadek obecnego rządu.

Przerażające wizje Jackowskiego dotyczące Polski. Jasnowidz przewiduje upadek obecnego rządu.

Jackowski przepowiada klęskę PiS-u. Według jasnowidza z Człuchowa, zanim PiS ostatecznie się podda, spowoduje jeszcze pewne komplikacje.

Jackowski niejasno sugeruje możliwość wprowadzenia stanu nadzwyczajnego, gdyby wybory wygrał kandydat opozycji.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości nie mają ostatnio wielu powodów do radości. Kandydat partii w nadchodzących wyborach, a zarazem obecny prezydent, Andrzej Duda, systematycznie traci w sondażach. Termin wyborów zaplanowanych przez Jarosława Kaczyńskiego na 28 czerwca również nie wydaje się ostatecznie przesądzony.

Na domiar złego związkowcy Poczty Polskiej złożyli na nią zawiadomienie do prokuratury o bezprawne wydanie 70 mln zł na organizację niekonstytucyjnych wyborów, które ostatecznie nie miały miejsca.

A tu jeszcze swoją porcję dziegciu dołożył Krzysztof Jackowski! Zdaniem jasnowidza z Człuchowa, wybory prezydenckie nie przebiegną po myśli Jarosława Kaczyńskiego, co ostatecznie doprowadzi do upadku rządu PiS-u.  Jak ujawnił na swoim kanale YouTube:

– „Odczuwam dziwną rzecz, ona mnie niepokoi. Cały czas nachodzi mnie to bardzo silne przeczucie. Ten rząd nie dotrwa do końca swojej kadencji. Nie umiem powiedzieć dlaczego, ale dojdzie do przedwczesnych wyborów. To zacznie się już latem.”

Zdaniem Jackowskiego, zanim PiS ostatecznie się podda, zdąży jeszcze narobić obywatelom kłopotów:

– „W tym rządzie nastąpią jakieś poważne perturbacje… Ten rząd prawdopodobnie poda się do dymisji. Powód będzie zagrany, przygotowany i po tym ten rząd się ewakuuje. Sytuacja w naszym kraju będzie fatalna, gdy rząd to zrobi. Rząd wtedy może wprowadzić jakiś stan, żeby ograniczyć nam prawa. Powstanie dziwne zarządzanie naszym krajem. Jakieś krótkookresowe… Może to mieć jawne swoje macki spoza Polski.”

Jak skromnie przyznaje jasnowidz, opiera on swoje proroctwa na przeczuciu, więc nie bierze za nie stuprocentowej odpowiedzialności. Jednak z przypadku starcia na linii Rafał Trzaskowski – partia rządząca te odczucia są tak silne, że nie można ich lekceważyć:

– „Wiem, że mówię rzeczy nieprawdopodobne, ale tak czuję. Nie wiem, czy to się zdarzy w tym roku albo w następnym… To bardzo ważny i niedobry moment dla Polski byłby… Jakiś przemyślany demontaż…”

Warto przypomnieć, że na lato według Jackowskiego mamy spodziewać się III wojny światowej…

Pakiet stomatologiczny
Pakiet stomatologiczny
99,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Przegląd, skaling, polerowanie z fluoryzacją za 99,99 zł w Gabinecie Higieny Stomatologicznej w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz