Home Kategorie Ludzie Wypłynęły zdjęcia, na których widzimy, jak 94-letnia królowa Elżbieta… jeździ konno. Tak spędza kwarantannę.

Wypłynęły zdjęcia, na których widzimy, jak 94-letnia królowa Elżbieta… jeździ konno. Tak spędza kwarantannę.

Londyn: wypłynęły zdjęcia, na których widać, jak 94-letnia Elżbieta jeździ konno przy zamku w Windsorze. To pierwsze fotografie królowej od wybuchu pandemii.

Elżbieta od dawna znana jest ze swojego zamiłowania do jazdy konnej. Myli się ten, kto sądzi, że leciwa królowa (w kwietniu skończyła 94 lata) poprzestaje jedynie na oglądaniu zawodów.

Elżbieta od lat fotografowana jest podczas oddawania się jednej ze swoich największych pasji. Na Wyspach raczej nikogo nie dziwi już fakt, że królowa w siodle zasiada w iście… królewskim stylu: bez kasku, za to ze starannie ułożonymi włosami, lub jak w tym przypadku, chustą na głowie.

W tym roku obchody urodzin królowej były inne niż dotychczas. Po raz pierwszy od 68 lat, odwołano tradycyjne uroczystości z tej okazji. Winnym jest oczywiście koronawirus.

Leciwa królowa spędza kwarantannę w zamku Windsor, na zachód od Londynu.

Nietrudno przyłapać królową podczas jazdy konnej, ale te fotografie są wyjątkowe. Monarchini po raz pierwszy pokazała się publicznie od czasu wybuchu pandemii (nie licząc dwóch telewizyjnych wystąpień, w których nawoływała Brytyjczyków do zachowywania jedności wobec wspólnego wroga).

Na podstawie zdjęć, które wykonano w Home Park, śmiało można ocenić, że 94-letnia królowa ma się bardzo dobrze i nie narzeka na stan zdrowia. Wręcz przeciwnie. I tym razem królowa potwierdziła swoje niefrasobliwe podejście do zasad, a na uroczym kucyku zaprezentowała się bez kasku. 14-letni koń o imieniu Fell chyba ma świadomość, kto siedzi na jego grzebiecie, ponieważ na zdjęciach prezentuje się niezwykle dumnie i majestatycznie.

Na fotografiach opublikowanych przez Pałac Buckingham, widać monarchinię w różowej chustce na głowie, białych rękawiczkach i zielonej tweedowej kurtce.

Królowa Elżbieta ewidentnie należy do tzw. starej szkoły jeździeckiej i uważa, że podczas jazdy konnej, ważniejszy od bezpieczeństwa jest styl. Nie mniej jednak, patrząc na przykład monarchini można wysnuć wnioski, że obcowanie z tymi pięknymi i mądrymi zwierzętami, doskonale wpływa na kondycję psychiczną i fizyczną człowieka. 94-letnia królowa nadal jest w imponującej formie!

Park trampolin: bilety
Park trampolin: bilety
16,99 zł
25,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Park trampolin: bilet dla 1 osoby za 16,99 zł i więcej opcji w Jump6 (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz