Home Kategorie Poruszające Kapłan odrąbał głowę 52-letniego kolegi siekierą i złożył jego ciało w ofierze.

Kapłan odrąbał głowę 52-letniego kolegi siekierą i złożył jego ciało w ofierze.

Kapłan odrąbał głowę 52-letniego kolegi siekierą i złożył jego ciało w ofierze.

Złożył ofiarę z człowieka, aby zakończyć pandemię koronawirusa. Kapłan po dokonaniu zbrodni sam oddał się w ręce służb.

Jak podaje magazyn India Today, do makabrycznej zbrodni doszło w Narasinghput w dystrykcie Cuttack. 72-letni Sansari Ojha to hinduski kapłan w świątyni Bandha Maa Budha Brahmani Dei. Mężczyzna sam zgłosił się na policję po tym, jak odrąbał głowę 52-letniemu koledze. Twierdził, że w ten sposób chciał złagodzić „gniew bogów” i zakończyć pandemię.

Funkcjonariusze, którzy przyjęli zgłoszenie przekazali, że kapłan był wówczas bardzo pijany.

– „Mężczyzna twierdził, że widział we śnie boginię i został poproszony o poświęcenie życia człowieka, aby położyć kres koronawirusowi. Dlatego pozbawił go głowy” – powiedział Daily Mail detektyw Ashish Kumar Singh.

Policja rozpoczęła śledztwo w sprawie zabójstwa. Podobno przed tym całym zdarzeniem, pomiędzy mężczyznami wywiązała się kłótnia, która miała dotyczyć „złożenia ofiary”. Wcześniej mieli wypalić marihuanę i wypić alkohol. Kiedy konflikt zaczął się zaogniać, kapłan złapał za siekierę.

Okoliczni mieszkańcy w rozmowie z dziennikarzami powiedzieli, że Sansari Ojha i Saroja Kumara Pradhan od dawna mieli konflikt o sad mango. Z kolei Ashish Kumar Singh z policji DIG Central Range oznajmił, że kapłan sprawia wrażenie niestabilnego psychicznie.

– „To niewiarygodne w XXI wieku, że ludzie nadal zachowują się w tak barbarzyński sposób. Domagamy się zdecydowanych działań przeciwko winnym” – powiedziała działaczka społeczna, Satya Prakash Pati.

Kurs online: Tarot i astrologia
Kurs online: Tarot i astrologia
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy tarota i astrologii z certyfikatem za 19 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz