Home Kategorie Ludzie Jest niepodważalny dowód na wiek Rozenek! Razem szły do komunii. Już wiadomo ile lat naprawdę ma Małgosia.
28.49K

Jest niepodważalny dowód na wiek Rozenek! Razem szły do komunii. Już wiadomo ile lat naprawdę ma Małgosia.

Jest niepodważalny dowód na wiek Rozenek! Razem szły do komunii. Już wiadomo ile lat naprawdę ma Małgosia.

Tegoroczne urodziny Małgorzaty Rozenek są wyjątkowe, bo czeka na narodziny trzeciego syna. Internauci nie byliby sobą, gdyby nie rozgorzała dyskusja na temat wieku gwiazdy.

Małgosia tegoroczne urodziny świętowała w domowym zaciszu w towarzystwie najbliższych. Nie tylko z powodu pandemii, ale przede wszystkim dlatego, że już niedługo urodzi trzeciego syna.

– „Bardzo bym nie chciała, żeby #dzidziuśmajdana rodził się w dzień dziecka, bo sama się urodziłam w dzień dziecka i znam ten ból. Fajnie jak każdy ma swój dzień i swoje święto. A jak będzie… zobaczymy” – zdradziła gwiazda na Instagramie.

Ponownie w sieci rozgorzała dyskusja na temat wieku Rozenek. Mimo iż wszelkie źródła podają, że gwiazda skończyła 42 lata, internauci ciągle zastanawiają się, czy jest to prawda. Tym razem jednak otrzymaliśmy chyba upragniony dowód, bo w trakcie wymiany zdań pod urodzinowym postem Jastrząb Post, rok urodzenia Małgosi potwierdziła jej znajoma z dzieciństwa, która razem z gwiazdą przyjmowała Pierwszą Komunię. Tym razem nawet najbardziej sceptyczne internautki będą musiały przyznać, że 42. urodziny Perfekcyjnej to fakt.

To może Cię zainteresować:  Małgorzata Rozenek-Majdan ostro o PiS. Ludzie stanęli za nią murem.

– „Potwierdzam że ma 42 lata bo razem szłyśmy do komunii, jesteśmy ten sam rocznik 78” – napisała internautka, potwierdzając znajomość wspólnym zdjęciem.

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz