Home Kategorie Ludzie Szczere wyznanie Dagmary z Królowych życia. „Zrobiłam ze swoim życiem, co chciałam”.

Szczere wyznanie Dagmary z Królowych życia. „Zrobiłam ze swoim życiem, co chciałam”.

Szczere wyznanie Dagmary Kaźmierskiej. „W Polsce to nie jest legalne i trzeba było na jakiś czas pożegnać się z wolnością” – mówiła celebrytka w jednym z wywiadów.

Królowa życia ponad rok spędziła w więzieniu, a później trafiła na ekrany telewizorów i podbiła serca widzów. Fani kochają ją za szczerość i prostolinijność. Osobisty wpis Kaźmierskiej potwierdza, że kobieta potrafi przyznać się do błędów. Gwiazda znowu zaskakuje.

Kaźmierska od 2006 roku przez 4 lata była właścicielką agencji towarzyskiej. Zatrzymano ją w 2009 roku na wniosek Prokuratur Okręgowej w Świdnicy. Została skazana za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. W więzieniu spędziła ponad rok.

Kryminalna przeszłość Kaźmierskiej wyszła na jaw, ale celebrytka na pewno miała świadomość, że gdy weźmie udział w reality show, informacje te ujrzą światło dzienne. Mimo to podjęła ryzyko i podbiła serca widzów.

Teraz „Królowa życia” niechętnie wraca do dawnych czasów, ale w wywiadzie dla Oskara Netkowskiego w programie „W łóżku z Oskarem” zrobiła wyjątek. Przyznała, że za kratkami spędziła 14 miesięcy. Dodała też, że „nic tam się złego człowiekowi nie dzieje” i „wszystko idzie przeżyć”.

Dagmara wyznała, że nigdy więcej nie złamałaby prawa ze względu na syna. To on najmocniej przeżył rozłąkę z matką. Kaźmierska robi wszystko, aby słowa dotrzymać.

Dziś łatkę sutenerki zamieniła na bycie osobowością telewizyjną. Swoje życie zmieniła o 180 stopni. Ostatnio na Instagramie celebrytki, pojawił się osobisty wpis, w którym nawiązała do przeszłości:

– „W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia” – napisała.

W komentarzach natychmiast pojawiły się słowa wsparcia od fanów, którzy uważają, że dzięki determinacji Kaźmierska osiągnęła życiowy sukces.

View this post on Instagram

💖W ŻYCIU WYGRYWA TEN , KTO POKONAŁ SAMEGO SIEBIE . SWOJE ZŁE NAWYKI , EGOIZM … NIEDOBRE EMOCJE ZASTĘPUJE DOBRYMI . I WOLI SIĘ UŚMIECHAĆ UŚMIECHEM DZIECKA , NIŻ WILKA 💝😇💝😇💝Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko . Wygrałam ze wszystkimi , którzy oczekiwali mojego ponownego upadku . Zrobiłam ze swoim życiem TO CO JA CHCIAŁAM 💪Dlatego jestem 👑PRAWDZIWĄ KRÓLOWĄ ŻYCIA 👑👑👑SWOJEGO ŻYCIA 💪💪💪Kochani ❤️Pamiętajcie nad wszystkim czuwa NIEBO . Ale to my podejmujemy decyzje . I te złe i te dobre ❤️🖤Tak więc każdy z Nas jest KRÓLEM SWOJEGO ŻYCIA 👑👑👑I albo Jesteśmy na TRONIE . Albo pod NIM 💪 @krolowe_zycia_official @ttv.pl 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna za 99,99 zł i więcej opcji w PermLab

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz