Home Kategorie Poruszające Tragiczny wypadek podczas prac polowych. 2-letni chłopiec walczy o życie.

Tragiczny wypadek podczas prac polowych. 2-letni chłopiec walczy o życie.

2-latek wpadł pod koła ciągnika, który prowadził jego ojciec. Tragedia rozegrała się na Kaszubach w środę późnym wieczorem, w trakcie wykonywania prac polowych.

Łyśniewo Sierakowickie to mała miejscowość na Kaszubach. 3 czerwca doszło tam do makabrycznego wypadku.

Niespełna 2-letni chłopiec był wraz z tatą podczas wykonywania prac polowych. Ojciec chciał przewieźć syna ciągnikiem, ale nagle chłopiec wypadł z traktora.

– „Najprawdopodobniej w pewnym momencie uchyliły się drzwi traktora, albo dziecko nacisnęło klamkę” – mówi mł. asp. Karol Wysocki, zastępca naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Kiedy chłopak znalazł się pod kołami pojazdu, ojciec najechał na niego ciągnikiem.

To może Cię zainteresować:  Polscy policjanci starają się ocieplić swój wizerunek. Sposób, jaki wybrali zdaje się kontrowersyjny.

Przerażony mężczyzna natychmiast zadzwonił po pogotowie i rozpoczął reanimację. Potem przejęli ją medycy.

– „Udało się przywrócić dziecku funkcje życiowe” – wyjaśnił mł. asp. Karol Wysocki.

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował dwulatka do jednego z gdańskich szpitali. Teraz walczy o życie. Niestety, ale lekarze określają jego stan jako bardzo ciężki.

Jak poinformował Fakt, rodzice 2-latka nie wyrazili zgody na podawanie szczegółów stanu zdrowia dziecka. Takie informacje przekazała Katarzyna Brożek, rzecznik prasowy szpitala im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku. Nagranie z akcji ratowników i straży pożarnej trafiło do sieci:

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz