Home Kategorie Ludzie USA ma Melanię Trump, a my Jolantę Kwaśniewską. Te genialne kreacje Pierwszej Damy przeszły do historii.
25.97K

USA ma Melanię Trump, a my Jolantę Kwaśniewską. Te genialne kreacje Pierwszej Damy przeszły do historii.

3 czerwca Jolanta Kwaśniewska obchodziła 65 urodziny. W tym szczególnym dla niej dniu przypominamy najlepsze stylizacje byłej Pierwszej Damy, która wiele lat temu dorobiła się statusu ikony stylu.

Jolanta Kwaśniewska od zawsze była wcieleniem elegancji i szyku. Chciałoby się powiedzieć, że Stany Zjednoczone mają swoją Melanię Trump, a Polacy Jolantę Kwaśniewską. Pierwsza Dama dla wielu pozostaje niedoścignionym wzorem manier. Nieprzypadkowo też w stacji TVN Style zaistniałą jako ekspert w programie Lekcja Stylu, w oparciu o który w 2009 powstała książka o tym samym tytule, a rok później również wersja dla mężczyzn.

Kwaśniewska zarówno swoim zachowaniem, jak i sposobem bycia, cały czas pozostaje uosobieniem klasy i stylu. 3 czerwca była Pierwsza Dama obchodziła swoje 65 urodziny. W tym wieku nadal świetnie wygląda, a swoich lat wcale nie stara się maskować oraz nie odmładza się na siłę.

Przy okazji urodzin Jolanty Kwaśniewskiej, przypominamy jej spektakularne stylizacje.

Jolanta Kwaśniewska i królowa Elżbieta II (1996)

Jak najstosowniej ubrać się na spotkanie z królową? Najlepiej wie o tym Pani Jolanta. Elegancka czerń zestawiona z szafirem i do tego kapelusz z szerokim rondem to doskonałe połączenie. Niezwykle efektowne wykończenie płaszcza stanowi tu ciekawą alternatywę stonowanej klasyki.

Jolanta Kwaśniewska i królowa Elżbieta II (2004)

Tym razem „królowa stylu” na spotkanie z brytyjską królową wybrała pastelowy róż, który zestawiła z czarnymi dodatkami: toczkiem z woalką, torebką i szpilkami. Jak zwykle Jolanta Kwaśniewska wykazała się dużym wyczuciem i smakiem.

Jolanta Kwaśniewska i Hillary Clinton (1996)

Ekstrawagancka zieleń zestawiona z czernią – wspaniałe połączenie, zwłaszcza kiedy mamy na uwadze modę lat 90. Kostiumu, w którym pierwsza dama udała się na spotkanie z amerykańską prezydentową, z pewnością nie powstydziłaby się nawet dzisiaj – po upływie ponad 20 lat. Pięknie!

Aleksander Kwaśniewski wraz z małżonką podczas spotkania z prezydentem Ukrainy, Wiktorem Juszczenką (2005)

Jolanta Kwaśniewska, na spotkaniu z prezydentem Ukrainy, zachwyciła swoją kreacją! Kostium, na który postawiła tego dnia, już na pierwszy rzut oka przywoływał na myśl Jacqueline Kennedy. Elegancka czerń zestawiona z gustowną kratą, która stanowi akcent, ale jakże wyrazisty, całej stylizacji. Niezwykłe połączenie!

Jolanta Kwaśniewska na ślubie swojej córki Aleksandry (2012)

Gustowna kreacja w kolorze pudrowego różu to rewelacyjne rozwiązanie na tak wyjątkową okoliczność, jaką jest ślub. Nakrycie głowy podkreśla wyjątkowość uroczystości. Bardzo wytwornie i elegancko.

Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
99,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi z certyfikatami za 99 zł w Kar-Group

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
146
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz