Home Kategorie Ludzie Nie żyje utalentowany wokalista. 34-latek zmarł przez powikłania związane z koronawirusem.

Nie żyje utalentowany wokalista. 34-latek zmarł przez powikłania związane z koronawirusem.

Zmarł Chris Trousdale. Wokalista znanego boysbandu miał zaledwie 34 lata.

Dream Street to nieistniejący już boysband, ale pod koniec lat 90. podbijał serca fanów na całym świecie. Do zespołu należało pięciu chłopców w wieku 11 – 14 lat. Co ciekawe, wszyscy mieli już spore doświadczenie sceniczne.

Chris Trousdale zaczynał karierę od udziału w objazdowej produkcji „Nędznicy”. Już jako kilkulatek występował w tym spektaklu na Broadwayu. Należał też do dziecięcej grupy The Broadway Kids.

Boysband Dream Street przyniósł chłopcom sporą popularność, ale rozpadł się po trzech latach działalności i dwóch wydanych albumach.

Największe przeboje grupy to „It Happens Every Time”, „I Say Yeah”, „Sugar Rush” i „With All My Heart”.

Boysband rozpadł się z powodu sporu rodziców i menadżerów grupy. Rodzice twierdzili, że Dream Street naraża chłopców na liczne pokusy, m.in. kontakty z kobietami i alkoholem.

To może Cię zainteresować:  Andrzej Duda rapuje. O tym nagraniu mówi cała Polska.

W 2002 roku Chris rozpoczął więc solową karierę. Nagrał wówczas dwie świąteczne piosenki „Wild Christmas” i „Kissless Christmas”. W 2006 roku ponownie zawiesił muzyczną działalność, aby zająć się umierającą na raka matką.

W 2012 r. Trousdale próbował swoich sił w amerykańskim „The Voice”, ale nie przeszedł etapu przesłuchań w ciemno.

Potem Chris ogłosił pracę nad solowym albumem, ale ostatecznie nigdy nie został on wydany. W ostatnim czasie pracował w studiu tanecznym. W ubiegłym roku ukazał się jego utwór „Summer”.

Trousdale zmarł we wtorek wieczorem w szpitalu w Burbank w Kalifornii, w wieku 34 lat. Amerykańskie media informują, że przyczyną śmierci wokalisty były powikłania związane z zakażeniem koronawirusem.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz