Home Kategorie Ludzie Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu Małgorzaty Rozenek.
10.81K

Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu Małgorzaty Rozenek.

Małgorzata Rozenek urodzi lada moment. Jej fani trzymają kciuki i nie mogą doczekać się pierwszych zdjęć malucha. Niecierpliwi się też Radosław Majdan, który zostanie tatą po raz pierwszy.

Radek już odlicza czas do momentu, gdy po raz pierwszy zostanie ojcem. Niedługo na świat przyjdzie jego długo wyczekiwany syn. On i jego żona nie mogą doczekać się kiedy będą mogli przytulić maluszka. Póki co jednak na ich Instagramach możemy podziwiać coraz to nowe, urocze zdjęcia rodzinne. Były piłkarz nie może się powstrzymać i regularnie publikuje zdjęcia słodko śpiącej żony, która zbiera siły przed porodem.

Radek jest tak podekscytowany, że w rozmowie z SE zdradził szczegóły porodu.

Radosław Majdan nie ukrywa, że jest bardzo podekscytowany. Już czynnie bierze udział w przygotowaniach na powitanie syna. Otwarcie mówi też, że zamierza czynnie uczestniczyć w pielęgnacji maluszka.

To on w rozmowie z SE wygadał się, jak będzie wyglądał poród Rozenek. Wiadomo także, że chce być przy niej w tym ważnym momencie.

– „Nasz synek przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie tak jak i dwóch poprzednich synów Małgosi. Jestem bardzo podekscytowany. Na razie też bardzo spokojnie podchodzę do porodu, w którym będę oczywiście uczestniczył” – powiedział w rozmowie z Super Expressem.

Wynika to także z tego, że Małgosia ma dużą wadę wzroku, co jest wskazaniem do cesarskiego cięcia, tak też przyszli na świat starsi synowie Rozenek. Para zapewne zna też już datę porodu, bo zabieg ten jest planowany z wyprzedzeniem, na tę informację jednak nie możemy jeszcze liczyć.

Majdan zadeklarował także, że z pewnością pomoże żonie w opiece nad maluchem, zwłaszcza że będzie potrzebowała czasu na regenerację.

– „Chcę się od razu nauczyć, jak kąpać nasze dzieciątko, dlatego jestem umówiony, że w szpitalu pokażą mi, jak to mam robić” – powiedział.

Małgorzata Rozenek będzie rodziła w prywatnej klinice, w której chętnie rodzą gwiazdy, gdzie pakiet indywidualny, który wybiera sobie klient, może kosztować od 8 do 20 tysięcy złotych.

Makijaż permamentny
Makijaż permamentny
99,00 zł
450,00 zł
1 dzień
do końca oferty!
Makijaż permamentny powieki dolnej lub górnej za 99 zł i więcej w Studio Makijażu Permanentnego Asami w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz