Home Kategorie Poruszające Zwabił i wykorzystał seksualnie 3-letnią dziewczynkę. Przyłapał go brat ofiary.

Zwabił i wykorzystał seksualnie 3-letnią dziewczynkę. Przyłapał go brat ofiary.

55-letni Jacek Ś. był postrachem wsi Stary Dwór pod Sztumem. Mężczyzna był agresywny, nieobliczalny, i jak okazało się z czasem, również skrajnie zwyrodniały.

Pomimo powtarzających się aktów agresji, mężczyzna nadal przebywał na wolności. Miarka przebrała się, gdy porwał i wykorzystywał seksualnie 3-letnie dziecko.

Mieszkańcy niewielkiej miejscowości pod Sztumem od lat żyli w strachu przed 55-letnim Jackiem Ś. Nie chcąc narażać się na jego atak, ludzie unikali go, jak tylko mogli, a na ulicy schodzili mu z drogi. Jacek Ś. Był nieobliczalny i agresywny. Jak mówią mieszkańcy w rozmowie z Faktem, nigdy nie było wiadomo, co strzeli mu do głowy.

To może Cię zainteresować:  Pięciu mężczyzn brutalnie wykorzystało dziewczynkę. Udało się jej zbiec z mieszkania.

– „Nieraz walił ludziom w drzwi, skakał po samochodach. To że jest groźny, wiedzieliśmy od dawna, ale nikt nie spodziewał się, że skrzywdzi małe dziecko.”

Właściwie do tej pory nie wiadomo, dlaczego nikt nie zareagował. Zachowanie mężczyzny tolerowała policja, miejscowe władze i mieszkańcy. Nie zainteresowała się nim też służba zdrowia, choć jego zachowanie wskazywało, że mógł potrzebować specjalistycznej pomocy. Aż doszło do nieszczęścia.

Wiosną zeszłego roku Jacek Ś. zwabił do swojego domu 3-letnią dziewczynkę i wykorzystał ją seksualnie. O tym, co się stało, zawiadomił rodziców roztrzęsiony i zapłakany 8-letni brat ofiary. Policjantom dłuższą chwilę zajęło obezwładnienie mężczyzny, który szarpał się i wyzywał od najgorszych. Badanie alkomatem wykazało, że był kompletnie pijany.

Od tamtej pory Jacek Ś. przebywa w areszcie. Mieszkańcy wsi wolą, by tak już pozostało. Nie przyznaje się do winy, ale to akurat nie szkodzi, bo prokuratura zgromadziła dość dowodów.  Śledztwo już się zakończyło, a akt oskarżenia trafił do sądu. Sprawcy grozi do 15 lat więzienia. Cała wioska trzyma kciuki za to, by sąd nałożył na zwyrodnialca maksymalny wymiar kary.

To może Cię zainteresować:  Trzech mężczyzn schowało coś w trumnie starca. Odpłacili mu za to, co zrobił.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
24
Zły
Zły
75

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz